ORANJE SPELEN LEUNEN 1997 Zoals we vorige week. al in de Ruuper schreven, zijn er ook dit jaar weer Oranje Spelen op Koninginnedag 30 april a.s. Deze spelen zijn bedoeld voor alle Leunse kinderen vanaf peuters tot en met de kinderen van groep 8. Her programma is ais volgt 13.45 uur Alle Leunse kinderen komen bij elkaar, met hun veraierde fietsen, op het plein voor 'De Brink'. 14.00 uur Fietstocht door Leunen; de route is Brink-plein - Past. Strijkersstraat - Betshof - Past. Strijkersstraat - van Berlostraat - Albion- straat - Gussenstraat - Vicarieweg - Hoo.ipas - Gussenstraat - St. Catharinastraat - van Megen straat - Vullingsstraat - Pater Kustersstraat - Weth. Reintjesstraat - Meester de Maarstraat - Sparveld - Rondeveld - Vullingstraat Trapveld 14.30 uur Prijsuitreiking voor de mooist versierde fietsen in verschillende groepen. Dus rap aan do slag om je fiets zc mooi mogelijk te versieren 14.45 uur Afhalen van een deelnemerskaartje bij de tent en daarna kun je beginnen met de Oranj© Spelen 16.00 uur Afsluiting met een ORANJE-VERRASSING Dit is mede mogelijk gemaakt door Rabobank Zevenrode. De speJen worden gehouden op het trapveld aan de Vullings straat, bij slecht weer wijken we uit naar de loods van Vee- en Varkenshandel Thijssen aan de Steegso Peelweg. We willen belangstellende ouders vragen om de fietsstoet per fiets mee te begeleiden. Bejangstellenden kunnen zich nog steeds bij hun wijkvereni- ging melden voor het. begeleiden van de diverse spellen. Oranje-commissie Leunen P.S. We rekenen op heel veel Rood-Wit-Blauwe vlaggen langs de fietsroute; dat z.i.et er zo fleurig uit op z'n Nationale Feestdag 1111 1 -

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 15