L.V.B. LEUNEN *Na de geslaagde modeshow van afgelopen week willen we graag nogmaals iedereen bedanken die op een of andere manier hieraan heeft meegehol pen. Met name Piet Bisterveldts voor het be schikbaar stellen van de planten. Het was mooi! *Ons jaarlijks uitstapje is op dinsdag 22 april. We vertrekken om 8.30 uur en rijden via een mooie route naar Prinsen beek. Daar brengen we een bezoek aan een droogbloemenkwekerij. Na de koffie en een diapresentatie krijgen we een bioemschikdemonstra- tie. Vervolgens is het tijd voor de lunch en vertrek richting Rotterdam waar we ook een rondrit maken. Er blijft dan nog tijd over voor een bezoek aan het winkelcentrum (of een terras) waarna we afsluiten met een lekker diner. Om ca. 21.00 uur zijn we weer in Leunen. De kosten zijn f 67,50 p.p. en u kunt zich opgeven bij Wüma Leyssen, Trijnestraat 7 op zaterdag 5 april van 10 tot 11 uur. We hopen veel leden hiermee een gezellig dagje uit te bezorgen. TENNISVERENIGING niq.no OPENINGSTOERNOOI OP 6 APRIL H et nieuwe temusseizoen gaat officieel 1 april weer van start. Jaarlijks beginnen we dit dan ook met een openingstoemooi. Ieder kan hier aan deelnemen, zowel beginners als gevorderden en jong en oud Indeling gebeurt natuurlijk wel op sterkte. Doe mee en schrijf je in Dit kan tot vrijdag 28 maart a.s« Insehrijfkaarten hangen in de hal van het clubhuis. S.V.P..deponeren in brievenbus in de hal. TEN NI SLESSEN (Senioren) SEXDeze hangen aan het publikatiebord in het clubhuis. Vilt u samen met andere leden in een groepje van 4 de lessen volgen, geef dit dan duidelijk aan op het inschrijfformulier. De lessen .tarten in april na de Pasen. Betreffende indeling, lestijd, lesgeld en ÏÏÏT med6r' die Zich gegeven heeft, bericht van tenmstrainer Don Mulders. «TpiiWeyjJ WH*

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 10