2. MISDIENAARS: za 19.00 René Geurts en Mark Weijs zo 10.00 Ineke Voermans en Jeanne Theunis Weekbeurten: Groep 1, Woensdag is er geen avondmis Degenen, die op zaterdag en zondag, en op Witte Donderdag en Goede Vrijdag moeten dienen, worden verzocht om een half uur van te voren aanwezig te zijn om het een en ander te oefenen voor deze diensten. LECTOREN: za 19.00 Mevr Elly Theunis zo 10.00 Mevr Lies van Bavel do 19.00 Mevr Annie Reintjes vr 19.00 Dhr Jan Reintjes Met deze Ruuper ontvangt U ook weer het bekende zakje voor de Vastenaktie. Enkele gezinnen hebben zo'n zakje ook al ontvangen na de Gezinsmis over "Vasten is loslaten". De vasten is een periode om onze solida riteit te tonen met de armen in de Derde Wereld. De dekenaten van Noord-Limburg steunen met de opbrengst van deze Vasten aktie drie projekten in Ghana. Daarover hebben wij reeds geschreven in de Ruuper. Laten wij zien, dat wij nog kunnen vasten ten behoeve van de armen in Ghana. In de Goede Week, 23-29 maart, komen de Pioniers en Pioniersters deze Vastenzakjes bij u thuis ophalen. Mochten zij u niet thuis treffen, dan kunt u die vastenzakjes ook meenemen naar de kerk en ze deponeren in de offerkisten achter in de kerk. U kunt het vastenzakje ook deponeren in de brievenbus van de pastorie. Uw bijdrage voor de Vastenaktie kunt u ook storten op: giro 22 57 919 t.n.v. Vastenaktie Noord-Limburg, Hoverhofweg 56, 5926 RD Venlo of Rabobank nr 12 36 80 956 t.n.v. Vastenaktie Noord-Limburg, te Horst. De pioniers en pioniersters vragen wij bij deze om in de Goede Week de vastenzakjes in hun wijk op te halen en deze in te levere bij Mevr. Annie Reintjes, Bershof 18. Bij voorbaat iedereen hartelijke dank voor de medewerking aan deze Vastenaktie voor mensen in Ghana. VASTENAKTIE

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 3