2. MEDEDELINGOpgaven voor Kerkelijke HuwelijkenHuwelijksjubilea en Doopvieringen gelieve men zo tijdig mogelijk te doen op de Pastorie. Tel. 58 15 75. Opgaven voor misintenties gelieve men ook zo tijdig mogelijk te doen. De kerkdiensten voor in de Ruuper worden altijd één week voor de uitgave gemaakt. In de weekenden van 8/9 maart en 15/16 maart 1997 worden weer de jaarlijkse kerktellingen gehouden voor de Parochiestatistiek bestemd voor het KASKI, Instituut voor sociaal-wetenschappelijk onderzoek, studie en advies ten behoeve van het R.K. Kerkge nootschap in Nederland. LEEFREGELS. Onze samenleving zit vol met regeltjes. Die zijn soms nodig, maar soms leggen we die ook, ongeschreven, aan elkaar op. Een willekeurige opsomming van allerlei leefregeltjes steken schril af bij de 10 regels van God, de tien geboden. De leefregels van onze samenleving Niet e vet eten. Wie niet werkt moet geen eiseii stellen. Volgens de laatste mode gekleed gaan. De zwaksten hebben gewoon pech. Niet door het rode stoplicht rijden. Je eigen boontjes leren doppen. Van je afbijten als ze je proberen te pakken te nemen. Roken is ongezond. Eerst jy dan ik. Asocialen moeten opgesloten worden. Tt Moet kunnen. Zie zoveel mogelijk de schuld op anderen te schuiven. Als je je recht niet krijgt, moet je het nemen. Gedogen. Mensen die hier niet thuis horen moeten weg. Voor sommige misdadigers moet de doodstraf weer ingevoerd worden De leefregels van God. Houd je aan één God* De -God die vrij maakt, want andere goden willen jou weer onvrij maken. Probeer geen beeld van God te maken of te beweren,hoe Hij er precies uitziet. Dan doe je God onrecht aan.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 3