L.V.B. LEUNEN - VEULEN 8 maart Intemationaie Vrouwendag. Het venrayse programma voor 8 maart biedt zeer veel afwisseling, een informatie-markt, waarop ook de LVB vertegenwoordigd is, theather, discussie in groepjes, en tot slot een muzikale afsluiting. Van 13.30 u tot 14.00 u wordt men ontvangen met een kop koffie en kan men de informatie-markt bezoeken. Na het openingswoord door de voorzitter van de Venrayse Vrouwenraad Mevr. J.v. Soest, verzorgt de werkgroep Vrouw Geloof en Leven Limburg een theathervoorstelling: "Van Pechvogel tot Paradijsvogel". Een voorstelling over vrouwen-leven kracht, waarin vrouwenlevens op een ludieke manier onder de loep worden genomen. De aanvang van de middag, die gehouden wordt in de zaal van Danscen trum Janssen, Raadhuisstraat 6, Venray, is 13.30 u. De toegang is gratis voor alle vrouwen van Venray en omgeving. De afsluiting wordt verwacht rond 17.00 uur. L.V.B. LEUNEN - VEULEN Hierbij nodigen wij u uit voor onze culturele kringavond 10 maart a.s. in Schouwburg "de Beejekurf" te Venray. Het programma is als volgt: 19.30 u Welkoms woord door de Kringvoor zitster Mevr. M.VoUenberg-Keijzers. Aansluitend een inleiding door dhr.HG Peeters. Thema: "Aanpassen....hoezo?" Gedicht door mevr R. Derikx-van Helden. Toneelstukje "Kleurbeken- nen" opgevoerd door toneelclub De Vlasbloem uit Oostram. Na de pauze is er een demonstratie diverse dansen door dansfonnatie van Danscentrum Jeanne en Paul Janssen. "De Nood" uit Vlier den zal deze avond met een vrolijke noot afsluiten door muziek eri sketches, ca. 22.45 afsluiting. Het programma tevens entreebewijs a f 10,is verkrijgbaar bij de afdelingsvoorzitsters. Carnavalsfoto's van Leo Reintjes. Donderdag 6 maart in de kantine van SV Leunen om 20.00 uur en Zondag 9 maart van 11 tot 17 uur zijn de carnavalsfoto's van Leo Reintjes te zien. Daarna zijn ze niet meer te zien. Groetjes Leo Reintjes. -- - - --

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 18