Pf't f^ftóllekê IEUNEN JO KnoUinnekes en Knollekes. Zaterdag 1 febr. is het weer zover? Dankzij adverteerders, begunstigers en heel veel vrijwilligers is onze krantencommissie er voor de 25e keer in geslaagd een fraaie en inhoude lijk een leuke camavalskrant te maken. Deze krant komen wij weer met groot plezier bij U allen aan huis bezorgen, zoals iedereen wel weet vragen, wij hiervoor een vrijwillige bijdrage. Deze bijdrages samen vormen de financiële raggegraat van onze vereniging. Hiervan betalen wij veel dingen die wij organiseren, ó.a. de Jeugdcarnaval, onze prachtige Prinsenwagens, de traktatie op dinsdag aan de Jeugd, maar ook de fruitschalen, welke aangeboden worden tijdens de ziekenbezoeken van onze Prins en Vorst. Wij kopen hiervan ook optochtherinneringen, prijzen voor de optocht en organiseren ook het carnavalsbal voor de ouderen van Leunen. Daarnaast moet een dansgroep af en toe wat nieuwe dingetjes hebben, het is allemaal teveel om op te noemen. Maar waar het op zaterdag 1 februari omgaat is, dat iedereen die ons een bijdrage geeft, weet wat wij ermee doen. Daarom vragen wij vandaag in de ruuper als onze leden komen, geeft wat het u waard is en wij zijn tevreden. Door jullie vrijwillige bijdrage kan 't Knolleke nog heel lang blieven leve en heel lang biieve bestaon. Alvast heel hartelijk bedankt. Carnavalsvereniging "'t Knolleke" Leunen, al vanaf 1957. NEST In maart 1997 komt er een ha^nirsfhnctfe vrij bij peuterspeelzaal 't Ukke- nest. Iedereen die geïnteresseerd is in het peuterspeelzaalwerk en een steentje bij wil dragen aan het huidige en toekomstige beleid roepen wij pp om te reageren. Twijfel je nog, of heb je nog behoefte aan wat meer informatie neem dan gerust contact op met Jeanette Reiotjes (tel, 583410). Bestuur peuterspeelzaal 't Ukkenest. CARNAVALSVERENIGING

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 11