Aan alle inwoners van Leunen 10 Onderwerp: Bestemmingsplan Leunen Hierbij nodigen wij alle belangstellenden uit voor een extra bijeenkomst op 4 februari 1997 om 20.00 uur in cafe zaal MARTENS. Op deze avond zal de gemeente Venray het concept-bestemmingsplan voor Leunen toelichten. De agenda voor deze bijeenkomst is als volgt; 1.Opening; 2.Toeliehting concept-bestemmingsplan Leunen door de gemeente Venray; 3.Gelegenheid tot het stellen van vragen; 4. Sluiting. Het concept-bestemmingsplan biedt de mogelijkheid om voor de komen de jaren ruimte te creëren voor woningbouw. Concreet gesproken mogen tussen nu en het jaar 2004 86 woningen in Leunen worden gebouwd. De locatie waar dit alles de komende jaren dient te gebeuren grenst aan de kom van leunen en ligt ten noorden van de Van Berlostraat, tussen de Albionstraat en de Leunsebeek. Iedereen die geïnteresseerd is in toekomstige woningbouwmogelijkheden in Leunen of gewoon wil weten wat de consequenties kunnen zijn voor ter plaatse gevestigde bedrijven nodigen wij nogmaals van harte uit om deze bijeenkomst bij te wonen. Tot 4 februari a.s. Secretaris Dorpsraad Leunen, Guus Reintjes. Restaurant Gezellig en betaalbaar 3-gangen F 4-gangen Met de Wieenhof-kortingspas een SURPRISEMENU Heeft U alza'n voordelige kortingspas Voor reserveringen en informatie kortingspassen bel: Restaurant Wieenhof Leunseweg 20 5802 CH Venray Ons a la carte restaurant is 7 dagen per week open DAGMENU SURPRISEMENU 27,50 37,50 37,50 GRATIS 589393

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 11