6 Aan alle inwoners van Leunen. Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 16 december 1996 om 20.00 uur in gemeen schapshuis De Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering is als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling notulen d.d. 18 november 1996; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Verslag diverse afgevaardigden; 5. Rondvraag en 6. Sluiting. Nieuwe voorzitter dorpsraad Leunen. Op 18 november is de nieuwe voorzitter van de dorpsraad Leunen gekozen. Met unanieme stemmen werd de heer Wim Jenniskens gekozen tot voorzitter van de dorpsraad. Tijdens de vergadering is de aftredende voorzitter Hay Heidens op gepaste wijze bedankt voor zijn 6-jarig voorzitterschap. Hay Heidens blijft overigens nog wel lid van de dorpsraad. Wij wensen Wim Jenniskens vanaf deze plek alle succes toe met het voorzitterschap. De leden van de dorpsraad. De laatste periode zijn er nogal wat mutaties geweest bij de dorpsraad daarom volgen hieronder de leden van de dorpsraad. Wim Jenniskens (voorzitter) mevr. Lies van Bavel (vice-voorzitter), Guus Reintjes (secretaris), Jan Reintjes (Bershof, penning meester), Jan Reintjes (Gussenstraat), Carel Jeuken, Wiel Baltussen, Herman Holtac- kers, Frank Comelissen, mevr. Wilmy Smeets, mevr. José de Weert, mevr. Bernadi- ne Thoone en Hay Heidens. Pot Stads- en Dorpsvernieuwing. Er is nog tot en met januari 1997 de mogelijkheid tot het indienen van projecten. Deze projecten lopen dan via de dorpsraad. Deze pot bestemd voor de dorps-en wijkraden (f 75.000,- in totaal) is bedoeld om zelf initiatieven te ontplooien en door zelfwerkzaamheid iets te realiseren. Als voorbeeld is er ons dorpsplein met de banken en de bloembakken, de hellingbaan van gebouw De Schakel en de recreatieplaats van de Schakel (wordt momenteel hard aan gewerkt). Dus ziet u nog mogelijkheden voor Leunen laat ons het dan weten. Onderhoud wegen in 1997. De volgende wegen (geheel of gedeeltelijk) staan voor het volgend jaar op het programma: - Veulenseweg: van kombord Veulen tot aan de Horsterweg; reparaties en oppervlakbehandeling. - Vicarieweg: behandeling vorst- en wortelschades; - Rondeveld: behandeling vorst- en wortelschades; Secretaris Guus Reintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 7