KERKELIJK HERENKOOR LEUNEN 5 GEVRAAGD: Oppas voor onze kinderen van 3 en 5 jaar, na schooltijd tel. 51 09 70 Huldiging 2 jubilarissen. Tijdens de St.Caecilia-avond, di.3 dec. j.l., werden 2 leden van het koor gehuldigd, nl.: 'Toon Claessens met zijn 25-jarig lidmaatschap van het koor. In korti bewoordingen dankte voorzitter Ad van Bavel de jubilaris voor zijn inzet en verdienste voor het koor en de kerkmuziek, niet alleen als zanger, maar ook als 2e dirigent en als vice-voorzitter. Tevens was er een woord van dank voor de thuishaven, die dit mede mogelijk gemaakt hebben. Mede namens het Kerkbestuur en de Parochie spral Pastoor Ewals een woord van dank. Toon werd hiervoor de Oorkonde van de Nederlandse Sint Gregorius- vereniging voor 25-jarige inzet voor de Kerkmuziek met de daarbij behorende zilveren medaille en draagspeld uitgereikt. En natuurlijk bloemen voor Lies, zijn vrouw. 'Piet Koning, de dirigent van het koor, werd gehuldigd voor zijn inzet en verdienste voor de kerkmuziek, in het bijzonder voor het Gregori aans, gedurende 50 jaar. In het kort schetste de voorzitter de muzikale weg,(Amsterdam-Beverwijk-Beek en Donk-Venray-Leuenn), van de ir Amsterdam geboren gouden jubilaris. Hij dankte Piet voor zijn inzet en enthousiasme, waarmee de repetities als ook de wekelijkse Hoogmi: geleid worden, zonder daarbij het oor voor het detail te verliezen. Ook dank aan de thuishaven voor de benodigde ondersteuning. Mede namens het Kerkbestuur en de Parochie sprak Pastoor Ewals een woord van dank, daarbij ook memorerend dat piet 3 jaar geleden nog een Post Academische Cursus Gregoriaans begon en deze na 2 jaar succesvol afsloot en het daar geleerde, nl. het zingen van Grego riaans volgens de eeuwen-oude handschriften van St.Gallen vol enthousiasme en succesvol op het koor overbracht. Piet werd voor dit alles de Oorkonde van de Nederlandse Sint- Gregoriusvereniging voor 50-jarige inzet voor deKerkmuziek met de daarbij behorende gouden medaille en draagspeld uitgereikt. En Ook bloemen voor Piet's vrouw Henny. Mochten er onder u zijn, die ook graag zingen, kom dan gerust eens naar de repetitie op donderdagavond of bel gerust om informatie tel. 58 21 93

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 6