Winkelmedewerker m/v BoerenBond Beste inwoners van Leunen, Ofwel knöllekes en köllinekes. j heerlijk dagje is net achter de rug en wij gaan al praten over de heerlijke daagjes die nog komen gaan. - - CARNAVAL dus. Misschien had je het al vernomen uit de wandelgangen maar de stichting Jong Ixunen Leeft zal dit jaar op de liedjesmiddag (5 januari) garant gaan staan voor de spectaculaire van het boerebruidspaar 1997. Uiteraard verwachten wij dat alle jeugd van leunen en ook alle minder jonge mensen komen luisteren naar de liedjes en komen kijken naar de presentatie van het boerebruidspaar en gevolg 1997. Aangezien jullie uiteraard een aantal feestjes van ons gewend zijn zal dit 5 januarie ook resulteren in een teetsje van formaat. Dus allen tot op zondag 5 januari in de Brink, Het Bestuur J.L.L. BoerenBond Venray is een regionaal werkende 17 coöperatieve vereniging. Voor onze agrarische leden verzorgen wij de aan- en verkoop van diverse land- en tuinbouwbeno- digdheden. Echter ook particulieren maken veefvul- dig gebruik van onze groeiende groene vakwinkel. Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij daarom op zoek naar een: welke zich thuis voelt in boven omschreven organisatie. Goede contactuele eigenschappen en het vermogen om klantgericht te denken, zien wij graag samengaan in de persoon welke op enthousias te en overtuigende wijze voor onze cliëntèie klaar wil slaan. Geboden worden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot de zaakvoerder dhr. J. Baeten (tel. 0478-513 555). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: BoerenBond Venray Postbus 111, 5800 AC Venray (bezoekadres: Zuivelweg 2E Leunen)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 18