,:t khélUi" Achter de schermen van de zittingsavond. 13 Als de eerste tonen van het Knollenlied ten gehore worden gebracht gaat bij menig medewerker het bloed sneller stromen. De mensen van de garderobe en van de kaartjes controle zijn dan door hun eerste ronde heen geworsteld. De andere vrijwilligers van de Brink zorgen voor een gezellig drankje tussen door. Onderwijl u zit te genieten is de grimeur aan het werk, om de artiesten in diverse creatie's op het toneel te laten verschijnen. Ook de leidsters van de dansgarde geven nog even hun laatste aanwijzingen door! Dan de mensen van het licht en het geluid! Zij zitten konstant op te letten om de uitgebeelde creatie, maximaal tot zijn recht te laten komen. De toneel meesters zorgen na of tijdens de aankondiging van de ceremoniemeester dat je juiste attributen weer op het podium staan en eventueel zijn aangesloten. Ook hebben we nog de foto en de videoman, welke alles tot in detail vastleggen. Wist je overigens dat het zittingscomitee donderdag 's middags om 16.00 uur al begint met de opbouw van het podium en zorgt dat om 20.00 uur alles gereed is om te kunnen repeteren. Door diverse vrijwilligers is er ook weer hard gewerkt om alles van een nieuwe kleur te voorzien! Mooi?? Wij hopen dat weer alles de moeite waard is geweest om dit werk weer te verzetten en ruimen het dan na afloop ook graag weer op. Volgens ons hebben we de afgelopen weken iedereen in het zoeklicht gehad en wensen alle medewerkers/ vrijwilligers vóór en achter de schennen veel succes toe. Knollekes en Knollinnekes, wij wensen ook jullie weer een fijne avond toe met heel veel lachplezier. Vanaf deze plaats bedanken wij nogmaals Jan Hellegers en Gerrit Holtac- kers voor hun jarenlange inzet bij het zittingscommitee. Tot vrijdag of zaterdag, Het Zittingscommitee. Hoi Carnavals vierders. DIT IS DE LAATSTE KANS om je op te geven voor de jeugd Carnaval. Zit je in groep 7 of ben je jonger dan 16 jaar. Kun je je opgeven voor de Raad van Elf van de jeugd Knollekes. Opgeven voor 20 november bij Paul van de Berg. Bershof 5. 58 74 53. CARNAVALSVERENIGING LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 14