,;t favlUkd" lbjno, Knollekes en Knollinnekes 'oor zondag 5 januari 1997 organiseren wij weer de traditionele liedjesmiddag. Wij vragen inzending van liedjes voor deze middag voor 1 december a s. Er is namelijk veel tijd nodig om de liedjes en de muziek in te sturen. De tekst en een cassette met de muziek kun je inleveren bij onze voorzitter l.am Classens, Loencrveld 6, Leunen. Op onze algemene ledenvergadering van 11-11-96, zijn volgens rooster 3 bestuursleden aftredend, te weten; -Paul van de Berg; stelt zich herkiesbaar, -Jos Kusters, stelt zich herkiesbaar, -Gcmt Holtackers, stopt op deze dag. Wij hebben Marmret van den Heuvel-Gommans bereid gevonden zich kandidaat te stellen voor deze bestuursfunctie van Gerrit Holtackers. Wij roepen eventuele gegadigden op zich kandidaat te stellen door zich aan te melden voor 11-11-96 bij onze voorzitter, Lam Classens, Loencrveld 6, 22 en 23 november zijn weer de overbekende camavaLs/ittingen van Carnavalsvereniging "'t Knollekc" te leunen. Deze 24e zitting ui het 41 ste levensjaar van de carnavalsvereniging staat weer garant voor een avondje lachen in de Brink Uiteraard wordt traditioneel om elf voor acht, deze avond geopend door Prins Geen en Vorst Thijs met hun gevolg Vervolgens zal onze nieuwe ceremoniemeester het heft in handen nemen en de diverse artiesten bij u aankondigen. We beginnen niet de dansgroep waarin, Elle, Jill, Yvonne, Kristie, Yvonne. Karlijn, Mieke en Maartje hun beste beentje voorzetten Hierna hebben we een reeks van Leunse artiesten, welke naar het podium begeleidt worden door onze dansmarietjes, Locs en Sandra. De artiesten zullen ongetwijfeld een beroep doen op je lachspieren (zie volgende Ruuper). Het geheel wordt muzikaal ondersteunt door de Joekskapel Noët Tuus of Luuster Efkes Ook het winnende carnavalsliedje "Weej gaeve um van Jetje" wordt door de Rockin Knollen de Knollentempel in geslingerd. Als laatste hebben we weer een fantastische buut en een geweldige finale als afsluiting. Kortom een avond om lekker te genieten!. Kaartjes voor vrijdag enz aterdag zijn te koop bii Tankstation Lucassen Het zittingscomitee. CAAHAVA.S*f»|ieG*G g

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 9