Dankwoord van Hektor Wijsman Broeder en Zusters. Ook namens Zuster Gertrucia wil ik n van harte bedanken voor de geweldige mooie dag van afgelopen zondag. Het had niet mooier kunnen zijn, zowel de Eucharistie-viering als de bijeenkomst in de zaal. Geweldig! Geweldig! Ik geloof niet dat wij deze dag ooit zullen vergeten en ik denk dat wij nog dikwijls aan het Veulen zullen denken. Hartelijk dank ook voor de geschenken die wij van u allen kregen en wanneer wij ons horloge aanhebben zullen wij aan 11 en aan het Veulen denken. Het waren mooie jaren voor ons. De Heer moge u alleen zegenen. Uw Broeder, Pater S.T'.M. Wijsman en Zuster, Zuster Gertrucia. L.V.B. VEULEN Willen de dames Ria Dings en Marielle Clephas de Hoefslag poetsen in de week van 21-25 okt. Niet op dinsdag- en vrijdag morgen en niet op woensdagmiddag. Voor de sleutel bellen bij Jeu Sonnemans. Op 24 oktober is er een thema-avond over 'Voorlichting uitgaansdrugs' in de Gelderkoel te Heide, aanvang 20.00 uur. Het programma ziet er als volgt uit: Opening door de kring voorzitster. Voorstellen -Programma leidster, -C.A.D. instituut voor verslavingszorg. Inleiding over middelen uitgaansdrugs: -Hasj en Wiet, -ETC en aanverwante.. - smart drugs, -alcoholische frisdranken. Video drugs herkennen, Pauze, Redenen van gebruik door jongeren, Vragen en discussie, Sluiting. De avond is voor ieder lid toegankelijk. tel. 58 33 04 JEUGDCLUB VEULEN Hallo jongens en meisjes. A.s. maandag 14 oktober gaan we zwemmen. We vertrekken om 18.00 uur bij de Hoefslag en zijn ongeveer om 19.30 uur weer terug. Jullie worden na het zwemmen naar huis gebracht. 28 oktober hebben we weer club, we gaan dan. herfst knutselen. Verzamel nu alvast dingen die met de herfst te maken hebben, zoda: je die 28 okt. mee kunt brengen. Tot maandag, groetjes, Monique, Saskia, Carla, Maria en Claudia.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 21