s; HANDBOOGSCHUTTERIJ ST JORIS 10 gN-Xs 31 Op vrijdag 3 mei vertrokken 5 schutters, te weten J.v.Oseh, P.Weys, P.Martens, R.Achten en J.vd Berg naai- Frankrijk om op zaterdag 4 mei deel te nemen aan het Koningschieten van de Handboogkompagnie St.Sebastiaan te Pontoise, ten westen van Parijs. Echter zonder mededinging naar de titel Koning. Voor St Joris was een aparte vogel opgesteld, in het verloop van de wedstrijd begonnen de pijlen zich steeds meer te groeperen rond de vogel, waarbij J.vd Berg de vogel met. een voltreffer raakte. Zondagmorgen zijn we naar Enne- nonville gegaan. Daar was een optocht van 256 schutterijen met. hun vaandels en harmonieën. Ook belangrijke Franse personages, in klederdracht, werden uitge beeld en reden mee in koetsen. Het was een zeer indrukwekkende zondagmorgen. Agenda:Zaterdag 11 mei Aspiranten training gaar NIET door. Zaterdag 18 mei. Kringkampioenschap persoonlijk, voor klasse 2, 3 en 4. zondag 19 mei Kringkanipioenschap persoonlijk voor de klasse 1. Voor beide datums: Schietplaats nog onbekend. Donderdag 23 mei Vriendschappelijk toernooi tegen Schutroe, Horst. aanv. 19.30 uur, vertr. 19.00 uur. Zaterdag 1 juni Kringkampioenschap aspiranten, aanv. 31.00 uur Zondag 2 juni Kringkampioenschap teams aanv. 11.00 uur Voor beide datums: Schietplaats nog onbekend. Dinsdag 11 juni Lente toernooi te St. Thomas Bierick. aanv. 19.30 uur vertr. 18.45 uur. RODE KRUIS KOLLEKTE Hiermede wordt U erop attent gemaakt, dat de jaarlijkse kollekte dit jaar wordt gehouden in de week van Hemelvaartsdag en de week na Pinksteren, het doei van de Rode kruis organisatie mag algemeen bekend worden veronder steld. Tn Leunen wordt de kollekte verzorgd door een groep vrijwilligsters (pio niersters) en gecoördineerd door Mevr. v.Meyel en in Veulen door leden van de Verenigingsraad en gecoördineerd door dhr.M.Sonnenicms, De kollekte wordt van harte bij U aanbevolen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 11