COLLECTE NATIONAAL FONDS KINDERHULP 1996 In de week van 5 tot en met 11 mei 1996 wordt de landelijke collecte van het Nationaal Fonds Kinderhulp weer gehouden. Tienduizenden collectanten gaan op pad om zoveel mogelijk geld in te zamelen, via de verschillende instanties voor Jeugdhulpverlening doet Kinderhulp iets extra's voor kinderen in Nederland die het door allerlei nare omstandigheden niet altijd even gemakkelijk hebben. Het gaat in Nederland om ongeveer 140.000 kinderen, die professionele hulp nodig hebben voor hun problemen. Bijvoorbeeld door moeilijkheden in het gezin, veroorzaakt door opvoedingsproblemen, relatieproblemen van de ouders, werk loosheid, drank- of drugsmisbruik. In een toenemend aantal gevallen is er sprake van emotionele en/of lichamelijke verwaarlozing, mishandeling of incest. Vaak wonen deze kinderen niet meer thuis maar in een internaat of pleeggezin. Het ingezamelde geld wordt gebruikt voor individuele of groepen kinderen. B.v. voor de aanschaf van een fiets, een vakantie, een sportlidmaat schap of een speeltoestel voor een tehuis. Voor wie de collectant mist, staat het gironummer open voor een bijdrage: giro 40 40 40, t.n.v. Kinderhulp, Deventer. Voor Leunen: Lies van Bavel.Albionstraat 9, 5609 AB Leunen, tel. 582193. L.V.B. LEUNEN! De belangstelling voor ons uitstapje blijkt groot en om niemand teleur te stellen heeft het bestuur besloten om ieder die zich heeft opgegeven mee te laten gaan. Dit heeft wel tot gevolg dat het programma enigzins gewijzigd moest worden om iedereen de gelegenheid te geven de "Royal Albert" te bezoeken. Daarom worden de deelnemers op donderdag 2 mei al om 7.30 uur op het plein verwacht. Wij hopen dat het die dag mooi weer zal zijn en wensen iedereen een gezellig dagje-uit! Thuiskomst ca. 21.00 uur. p.s. We kregen het advies om voor het bezoek aan de 'grotten' gemakkelijke schoenen en een vest of jasje mee te nemen. Maandag 6 mei is de jaarlijkse kring bedevaart naar Oostmm, do H.Mis daar begint om 19.30 uur. Leden die met de fiets willen gaan worden om 18.50 uur op het plein verwacht. We hopen dat veel van onze leden aan deze bedevaart zullen deelnemen. NATIONAAL FONDS KINDERHULP

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 5