9 DORPSRAAD VEULEN 17 Afval storting "De Vlies" Ondanks het feit dat de dorpsraad via de Ruuper verzocht heeft om geen rommel meer in en rond "de Vlies" te dumpen, blijkt nog steeds dat niet iedereen zich hieraan houdt. Wfj verzoeken nogmaals dringend om zelf uw eigen afval naar de daarvoor aangewezen plaats af te voeren en niet de gemeenschap er mee op te zadelen. Over ruim twee maanden is de "Veulense Historische Dag".Dan moet de Vlies ons visitekaartje zijn en niet onze vuilnisbelt! Wanneer er onverhoopt toch nog afval gestort wordt zal de dorpsraad dit op kosten van de vervuiler laten verwijderen!. Meiboomplanting Zoals we vorige week uitgebreid beschreven hebben is op woensdag 1 mei de meiboomplanting door de Harmonie, Dit jaar wordt de boom geplant langs de kruising Veulensewaterweg-Jaegerhofweg Om 19.45 uur vertrekt de Harmonie vanaf boerderij van Dongen naar dit punt. Wij zouden graag zien dat heel veel Veulense mensen bij dit gebeuren aanwezig zijn!!. G. Heintjes,secretaris Dorpsraad Veulen. L.V.B. VEULEN Willen de dames Mia Geurts en Tiny Classens de Hoefslag poetsen in de week van 28 april-3 mei. Niet op dinsdag- en vrijdagmorgen en niet op woensdagmiddag. Voor de sleutel bellen bij Jeu Sonnemaus. tel. 583304. De volksdansgroep gaat fietsen op donderdagmiddag 2 mei om 13.30 uur. K.P.J. afd. VEULEN Hoi KAAPEEJEE'ERS Nu a.s. vrijdag 26 april hebben we weer iets speciaals voor jullie georganiseerd namelijk een doet 'ie Het of doet 'ie Het niet avond.(effe doordenken). Op deze avond met een echte Veulense onerkenbare mystrieguest. Een aantal leuke filmpies en reclame spots hebben we opgenomen, natuurlijk wil jij dit alles niet missen. Dus kom allemaal vrijdag om 20.30 uur naar de Hoefslag. Tevens kunnen jullie je vrijdag opgeven voor de Regio zeskamp in Melderslo. Van dit gebeuren hoor je vrijdag nog meer. De mazzel het bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 18