FEESTAVOND JEUGD Het nieuwe tennisseizoen staat weer voor de deur. We beginnen op zaterdag 30 maart met een feestavond in de kantine van de tennisvereniging. Wat we deze avond gaan doen is nog een verrassing. De avond begint om 19.45 uur en duurt tot 22.00 uur. Er zijn geen kosten aan verbonden. Komt allen!! eNIGING senioren ^CMIGIMG 7 Op paasmaandag 8 april vindt het openinos-toernooi plaats. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen zullen er enkel-.mix- en dubbelpartijen op sterkte worden ingedeeld. Het toernooi wordt gespeeld tussen 9.00 en 19.00 uur. Wilt u meedoenl Deponeer dan uiterlijk 29 maart a.s het opgave-strookje in de brievenbus van het clubhuis. OPENINGS-TOERNOOI senioren op maandag 8 april. Naam: Opgave uiterlijk 29 maart. TENNISVERENIGING L.V.H. Dorpencompetitie 19% Indeling teams volledig speelschema hangen op het mededelingenbord in ons clubhuis. Aanvang competitie: Zaterdag 13 april. Van iedereen die zich voor deze competitie heeft opgegeven, wordt venvacht, dat hij of zij zich op de hoogte stelt van de indeling speeltijden ♦wedstrijdreglement. Nieuw? De winnende teams spelen op zondag 30 juni een afsluitingstoemooi in Oostrum. ATTENTIE 'Vanaf 1 april a.s. zal het clubhuis van maandag t/m vrijdag geopend zijn van 19.00 tot 23.00 uur. Dit zal zeker ieders verblijf op 't tennispark veraan genamen. •In de afgelopen weken zijn voorde pasjes de stickers van 1996 bezorgd. Leden die wel contributie hebben betaald maar die nog geen sticker hebben ontvangen kunnen deze verkrijgen bij A.Lucassen, Brienshoekweg 2. •Naar verwachting zal ons clubblad 'de Return' medio april worden verspreid. Hierin is dan ook de nieuwe ledenlijst opgenomen. 'Op donderdagavond van 21.00 - 22.00 uur zijn er nog twee plaatsen vrij voor tennisles (beginners) s.v.p. aanmelden bij Jos Eibers tel 58 32 57.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 8