Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide Programma-Aktiviteiten: Oudijzer-aktie Harmonie St. Catharina Op Zaterdag 30 maart a.s. 10 Van 26 maart t/m 2 april: DONATEURS-AKTIE Zaterdag 30 maart: OUDIJZER-AKTIE. Ophalen in Veulen en Heide. De inwoners van Leunen mogen hun oudijzer brengen. Zondag 31 maart: Schouwburgconcert te Venray, aanvang 1130 uur. Deelnemers aan dit concert zijn: Drumband, Jeugdharmonie en Harmonie-orkest. Aanwezig zijn om 11.15 uur Dinsdag 9 april: Jaarvergadering. Aanvang 19.30 uur in de Brink. De Harmonie zal op zaterdag 30 maart a.s het oudijzer ophalen in Veulen en Heide. Inwoners van Leunen kunnen deze keer, in tegenstelling tot het afgelopen najaar, hun goederen zelf brengen bij Nijssen mengvoeders te Veulen. Eventuele grotere partijen of moelijk te vervoeren stukken kunnen in overleg met Toon Claessens toch worden opgehaald. Tel. 583103. Verschillende materialen mogen niet worden ingenomen i.v.m. de milicu-regels. Dit geldt o.a. voor koelkasten, diepvriezers, olie-vaten en alle chemicaliën. In principe dus alles wat normaal in de milicu-box thuis hoort Oude fietsen die u graag kwijt wil hebben onze bijzondere interesse en wij houden ons daarvoor dan ook warm aanbevolen De inzameling wordt gehouden bij Nijssen Mengvoeders te Veulen en wel van 9.00-15.00 uur. Bestuur en Leden van de Harmonie zijn U zeer dankbaar als zij ook dit keer weer op Uw steun en medewerking mag rekenen. Bij voorbaat dank Xe

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 11