AKTIE JANTJE BETON 7 Ook dit jaar wordt de "Jantje Betonkollekte" in Leunen gehouden. Deze kollekte vindt nu plaats in het voorjaar en wel van 10 tot en met 16 maart éls. In die week zullen mensen van peuterspeelzaal 't Ukkenest en leden van Scouting Don Bosco bij U aankloppen voor een financiële bijdrage. Deze landelijke aktie vraagt Uw steun voor het jeugdwerk in al zijn facetten. Bovendien ontvangt de organisatie zelf de helft van de opbrengst Oftewel van iedere Leunse gulden, wordt 50 cent gebruikt voor het Leunse jeugdwerk. 8 maart Internationale Vrouwendag. Het thema is "Moeders en Dochters". De nadruk zal liggen op de bijdrage die moeders en dochters leveren aan eikaars emancipatieproces. Het programma bestaat uit een lezing door Anneke de Jong uit interviews met moeders en dochters uit Venray uit cultuur door literair toneel uit Helmond en een lied verzorgd door het Internationaal Vrouwencentrum. Wethouder de Loo zal de Venravse Vrouwenraad installeren. De avond begint om 19.30 uur in Zaal de Engel in Venray en is gratis voor alle \Touwen uit de gemeente Venray Culturele kringavond. Uitnodiging voor deze kringactiviteit op maandag 18 maart in 'de Beejekurf' te Venray, aanvang 19.30 uur. op het programma staat na de opening een inleiding door provinciaal voorzitster mevr. J.Speetjens. Daarna komen diverse afdelingen, waaronder Leunen en Veulen, aan bod met zang, dans en voordracht. Tot slot is er nog een optreden van het duo Urn en Urn uit Horst. Entreebewijzen a f 10,-- zijn tot 15 maart verkrijgbaar bij de bestuursleden Dag voor alleenstaanden. Deze wordt dit jaar gehouden op donderdag 2S maart in zaal Roelanzia te Ysselsteyn. Het thema is: 'Ook een alleenstaande vrouw is compleet'. Meer informatie is verkrijgbaar bij het bestuur waar u zich ook kunt opgeven, graag voor 15 maart. Wij rekenen op Ut! L.V.B. LEUNEN EN VEULEN Internationale wouwendag

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 8