Je moet heel veel weggooien voor je echt iets overhoudt. Dat is hard in een tijd van 1001 mogelijkheden aan ontspanning, .aanbod aan informatie waarin alles schreeuwt om je aandacht. Toch is dat weggooien de enige manier om een beetje tot jezelf te komen. Je ziet weer anderen staan. Je gaat helpen en dienen. Door een soberder bestaan ontsnap je aan de grijparmen van de consumptie. Je voelt je vrijer en gelukkiger. Dat geeft diepgang. Of ben je net als die rijke jongere, die Jezus wilde volgen, maar vastgebakken zat aan zijn bezit Is de veertigdagentijd, de vasten, juist ook niet bedoeld om weg te gooie om iets over te houden Wat soberder leven om wat over te houden voor de Vastenaktie, die zich richt op hulp aan de minstbedeelden. Begin er nu aan, leg wat opzij om straks in het Vastenzakje te doen, dat thuis bij u wordt opgehaald, of doe het in de offerkisten achter in de kerk. Wanneer je weet te delen met anderen, word je er zelf een beter mens van. En wie wil zijn leven niet beteren Daaraan werken, d5t is de bedoeling van de vastentijd om daarna echt Pasen, het nieuwe leven, te vieren. WEEKEND DIENSTEN HUISARTSEN Voorde patiënten van: Dr.v.Tiel, T.v.Lankveld, R.Gabeler H.Schraven J.Wittgen en B. v. Casteren- v.Gils, neemt waar: 24 en 25 febr. Dr.J.Wittgen,Langstraat 106, tel. 58 60 82 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer, F.Schmeetz, D.Vercauteren, A.Coenen en J. de Vocht neemt waai: 24 febr.Dr.A.Coenen,Paterstraat 60, tel. 58 88 00 25 febr. Dr.F.Schmeetz, Aronskelk 76, tel. 58 59 00 Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middag van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 4