Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide Programma-Aktiviteiten 17 "'t Gaolde Paert' voor Hanie van Rijswijck. Op dinsdag 20 febr. zal in zaal 'l Veule de uitreiking plaats hebben van "'t Gaolde Puert". Deze zeer hoge dorpsonderscheiding wordt slechts toegekend, aan een persoon welke in loop van jaren zich op een bijzondere wijze heeft ingezet voor dc belangen van de dorpsgemeenschap. Deze onderscheiding is dit maal toegekend nan de 55 jarige geboren en getogen Vculeimaar Hanie van Rijswijck. Dit voor zijn velen verdienste op allerlei gebied aan de gemeenschap bewezen. Zo was hij verschillende jaren secretaris en ook voorzitter van de Jonge Boeren. Hij heeft ook zitting in het bestuur van de dorpsraad waar van de laatste jaren als voorzitter. Ook had hij zitting in de diverse feesteoinruite's zoals bij het 50-jarig bestaan der Lagere School. Het 60-jarig beslaan van de Harmonie I.cunen-Veulen-Heide, en bij het 40-jarig Priesterfeest en afscheid van het Veulen door Rector Hoogers. 10 jaar was hij coats van de zeskeunpploeg Evkerihofweg bij het jaarliiksdorpsfeest. Hij i> uuk de voor/ilter van de Commissie ter verfraaiing van de Dorpskern. Ook op het gebied van de Carnaval heeft hij zijn sporen ruimschoots verdiend. Zo was hij de Nar dor Carnavalsvereniging tot dat hij in 1964 het Veulen als Prins voorging. 22 jaar maakte liij deel uit van de Raad van Elf. Voor het vele werk wat liij al die jaren belangloos heeft verzet ten goede van de gemeenschap, wil het Veulen hem op de/c manier eens in het zonnetje zetten, en hem onderscheiden me» "t Gaolde Paert" wat hem namens de gehele gemeen schap zal worden aangeboden door vorst Teun. Zondag 18 februari: Carnavals-optocht te Leunen. Aanwezig zijn bij de Brink om 13 45 u in verband met uitdelen van de pakken. Maandag 19 februari: Carnavals-optocht te Venray. Voor tijdstip en plaats zie aankondigingen daarover in Peel en Maas. t:

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 18