DORPSRAAD VEULEN 20 Op dinsdag 13 februari om 20.00 uur houdt de dorpsraad een vergadering in de Hoefslag. De agenda luidt: 1. Opening 2. Notulen 3. Ingekomen stukken 4. Mededelingen van het dorpenoverleg 5. Bespreking mogelijke rioolaanleg Veulenseweg 6. Kunstwerk 7. Dorpse zaken 8. Vaststelling agenda voor algemene vergadering op woensdag 13 maart 9. Rondvraag 10. Sluiting De vergadering is openbaar en iedereen is van harte welkom!! Naar aanleiding van vragen tijdens het bezoek van burgemeester en wethouders aan Veulen op di. 10 okt. j.l. liet de afd. openbare werken van de gemeente ons het volgende weten: Ter hoogte van de kerk worden aan de kant van de kerk 'antiparkeerpaien' geplaatst. - 1 wordt geplaatst op de hoek van de ingang naar het parkeerterrein voor de kerk; -1 wordt geplaatst in de oprit naar de fietsenstalling voor de kerk; -2 worden geplaatst tegenover de blokmarkering van de voetgangers- oversteek; - 1 worst geplaatst op de hoek van de aansluitende straat. Daartussen worden op ongeveer 4 meter uit elkaar palen geplaatst om het parkeren op de loopstrook te voorkomen. Aan de 'schoolkant' wordt een sclirikhek geplaatst, om de automobilisten uit richting Ysselsteynte attende ren op de voetgangerwachtstrook. Bovenstaande maatregelen zullen zo spoedig mogelijk worden uitgevoerd. E.e.a. is afhankelijk van de levertijd van de verschillende materialen. ïn de loop van het voorjaar zullen druppels worden aangebracht op het kruispunt ter verbetering van de zichtbaarheid van het kruispunt. U ziet dus dat het wel degelijk zin heeft ora uw bezwaren en wensen kenbaar te maken. De gemeente zal er alles aan doen om leefbaarheid in de dorpen te bevorderen. G.Reintjes secretaris dorpsraad Veulen. Deze copy is te laat binnengekomen via de woningstichting Noord-Limburg TE HUUR: In de Huiskrant van zaterdag 3 februari 1996 zal de advertentie van de binnenkort voor verhuur vrijkomende woning de Vlies 33 geplaatst worden. Enkele exempla ren van de Huiskrant zijn na het verschijnen beschikbaar op het adres Veulense- weg 68 te Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 21