TE KOOP; 7 stuks stalen draairamen» gemonteerd in houten kozijnen 120 cm hoog en 100 cm breed, met sluitwerk. bevr.Catharinastraat 5, Leunen, 's avonds na 18.00 uur 6 Het Venrays Mannenkoor komt naar Leunen Het is een traditie geworden om in het jubileum-jaar van ons koor een concert tour te maken langs alle kerkdorpen. We bestaan 85 jaar en hebben 105 actieve en enthousiaste leden. Gezongen wordt een breed repertoir van traditionele tot modem en populair. Als gerenommeerd koor willen we een duidelijke plaats innemen in het Venrayse cultuur-patroon. De optredens vinden in - en buiten de regio plaats, niet alleen in concertzalen en onze eigen schouwburg maar ook in onze kerken, het huidige bestuur heeft een omvangrijk vemieuweingsprogramma ontwikkeld maar wenst ook goede reeds bestaande activiteiten te continueren. Een van deze items is het zingen van de H.Mis of hoogmis in de kerken vand e tien dorpen. Ten gehore gebracht worden veelal de vaste gezangen ui."Die kleine Orgelmesse" vand e componist Haydn, of een keuze uit geestelijke en niet geestelijke muziekstukken. Nieuw is dak het V.M.K. na de kerkdienst in zaal Martens, een populair programma brengt het z.g.n. bararrangement. We willrn het dan gewoon even gezellig maken, maar we willen ook een ontmoe tingsplaats maken voor koor en nieuwe vooral jonge leden. Het V.M.K. heeft behoefte aan nieuwe vooral jonge leden, (tot max.50 jaar!!) De drempel tot toetreding willen we zo laag mogelijk maken aldus voorzitter en p.r.-man Wim van Osch. Heeft u interesse om lid te worden van het Venrayse Mannenkoor? Praat eens met Jan Hoedemaeckers of Hub Bergh,Herman Kramer, F.Fleurkens of J.Hendriks, want deze mannen zijn reeds jaren lid en kunnen u veel vertellen over ons koor. Zij kunnen u ook introduceren op een repetitie (donderdagavond). Voor deze kerkdorpen-tour is een speciale aanmeldingsbrochure gemaakt zodat nieuwe, kandidaat-leden, zich gemakkelijk kunnen melden c.q. aanmelden. Tot slot: De toegang is gratis, het is n.I. een geschenk aan u van het Venrays Mannenkoor! Datum: Zaterdag 3 febr. H.Mis van 19.00 uur. vanaf ca. 19.45 uur in zaal Martens een gezellig bar-concertje. U bent van harte uitgenodigd. Bestuur en Leden V.M.K.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 7