2. MISDIENAARS: za 19.00 Marleen Sonnenberg en Susanne Jenniskens zo 10.00 Hgm Ineke Voennans en Jeanne Theunis 11;15 Geert van Gorp en Dennis van den Heuvel. Woensdag geen avondmis LECTOREN: za 19.00 Mej Goen Reintjes zo 10.00 Mevr Annie Reintjes 11.15 Mevr Li.es van Ba vel OVERLEDEN: Op 4 januari 1996 overleed in het bejaardencentrum "Het Schuttersveld" te Venray Sjef Martens in de leeftijd van 92 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst in onze parochie kerk op 9 januari 1996 legden wij hem te rusten op ons parochiekerkhof in Leunen. Sjef Martens was van 1959 t/m 1974 kerkmeester en daarna ere-kerkmeester van onze parochie. Voor zijn vele verdiensten voor onze parochie en voor zijn maatschappelijke betrokkenheid bij vele verenigingen en instel lingen ontving hij op 21 juni 1975 de hoge kerkelijke onderr- scheiding "Pro Ecclesia et Pontifice". Op 5 januari 1996 overleed in het Ziekenhuis in Venray Pieter Zwambach uit Venray, voorheen wonende in Leunen in de Boodenstraatin de leeftijd van 32 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst op 10 januari in onze parochi kerk namen we voorgoed afscheid van hem in het Crematorium "Berkendonk" te Helmond-Brouwhuis. WERELDBURGERS IN JEZUS'GEEST. In de kranten,die we lezen,wordt ons nieuws uit de hele wereld aangebodei In de beelden via de T.V. komt het op meer indringende en vaak ook op meer opdringerige manier tot ons. Velen van ons maken wereldreizen. Sommige van onze topsporters zijn wereldwijd bekend. Ons land is lid van de Verenigde Naties. We schijnen wereldburgers geworden. Maar is dat ook zo Zijn we ook begaan met het welzijn van alle volkeren Leven we mee met hun geluk en verdriet Of zijn we beperkt nationalistisch, zoals zovelen die elkaar bestrijden Beleven we het reilen en zeilen van de wereld als interessant nieuws, dat ons afleiding geeft, maar ons niet ten diepste beroert -Blijft-feet een ver-van^raijn^bed-show

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 3