STICHTING GEMEENSCHAPSHUIS LEUNEN r EDQQXHh t4 AAN ALLE INWONERS VAN LEUNEN 1 In de vergadering van de Raad van Toezicht op 16 november 1995 is besloten om per 1 januari 1996 een nieuwe gebmikersregeling in te voeren. Deze gebruikersregeling is door een werkgroep, waarin een aantal verenigingen zitting hadden, opgesteld. Hieronder treft u een korte samenvatting van de "Gebruikersregeling De Brink 1996° aan. -1- Inzet van vrijwilligers blijft noodzakelijk. Is dit niet mogelijk dan kan een beroep worden gedaan op een andere vereniging. Blijkt ook dit niet haalbaar dan bestaat de mogelijkheid om tegen betaling van een uurtarief personeel van het gemeenschapshuis in te huren. -2- De vereniging die de buffetaktiviteit verzorgd is ook verantwoordelijk voor bediening bij eventuele andere aktiviteiten binnen het gemeenschapshuis. -3- Van gerealiseerde buffetomzet bij aktiviteiten met buffet (niet zijnde omzet uit café na een zaalhuur-aktiviteit) wordt 17,5% van de omzet aan de organiserende vereniging uitbetaald. Op verzoek van de organiserende vereniging kan de uitbetaling van de 17,5% omzet aan die vereniging of instantie worden uitbetaald die de buffetaktiviteit heeft verzorgd. -4- indien een vereniging onkosten maakt (b.v. orkest-kosten) ten behoeve van een aktiviteit binnen het gemeenschapshuis, bestaat de mogelijkheid om deze kosten te deklareten wanneer hiervoor de financiële ruimte is. Mocht u in het komende jaar aktiviteiten willen organiseren dan is het verstandig om vooraf toepassing van de gebruikersregeling bij die betreffende aktiviteit te bespreken. Dit om te voorkomen dat u of wij. achteraf voor verrassingen komen te staan. Heeft u vragen over de nieuwe gebruikersregeling dan kunt u kontakt opnemen met Wilma Manders (tel.584855) of Martha Lucassen (tel.587763). Wilt u nu reeds aktiviteiten plannen dan kunt u kontakt opnemen met Yolanda Caspers. U kunt haar bellen op maandag- en donderdagavond van 19.00 uur tot 21.00 uur in het gemeenschapshuis (tel.582575). Peter van der Markt, voorzitter

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 15