7 L.V.B. LEUNEN •Zaterdag 16 dec. is er een H. Mis voor mevr. Timmermans Koenen. We hopen dat veel van onze leden hierbij aanwezig kunnen zijn. •Uitnodiging aan alle leden voor de kerstavond op maandag 18 dec. We begin nen om 19.30 uur met een adventsviering. Daarna worden de volgende jubilaris sen, die 40 of 50 jaar lid zijn van onze vereniging, gehuldigd: F.Bartels-Weys, T.Croymans-Michels, M.v..Dijck-Bouten, M.Gommans-Janssen, M. Goumans- Michels, D-Jenniskens-Nelissen, Kusters-Koenen, T.Meyers-Smulders. T.Vullings-Koenen en M.Vullings-Loenen. De aangekondigde lezing door Mevr. Camps vervalt wegens ziekte. Gelukkig was de LVB afd.Merselo bereid om met een kerstspel e.d. de avond verder te verzor gen. Het bestuur hoopt veel leden te kunnen begroeten. *p.s. Heeft u er nog aan gedacht uw kasten na te kijken of u warme kleding 'over heeft' voor het A.Z.C. in Stevensbeek? Inleveren a.s. maandag in de Brink os bij een van de bestuursleden. Euros HANDBOOGSCHUTTERIJ ST JORIS Op zondag 10 dec. schoten de aspiranten hun 4e bondswedstrijd. Op deze wedstrijd behaalde P.v.Leuken 165, M.Ouwerkerk 122 en L.v.Mierlo 52 punten. De 4e bondswedstrijd voor het 3e zestal, welk op 21 jan.geplant is, is verzet naar 12 jan. Deze wordt dan verschoten bij RK Diana te Venlo. aanvang 19.30 uur vertrek om 18.45 uur. Agenda; Vrijdag 15 dec. Dropping/oriën-tatie tocht vertrek bij de Testrik, Merselo om 19.00 uur. Dinsdag 19 dec. Kersttoernooi te Diana-Venray, aanv. 19.30 uur, vertr. 19.00 u.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 8