3. MEDEDELINGEN: Thuisverblijvende zieken of mensen,die vanwege hun leeftijd of handicap niet in de gelegenheid zijn om met Kerstmis in de kerk te komen en toch op die dag graag de heilige communie thuis willen ontvangen, kunnen dit laten weten op de pastorie, telefoon 581575. Op Kerstdag wordt vanaf 9.00 uur de ZIEKENCOMMUNIE aan huis gebracht. KERKBIJDRAGE 1995 Zij die hun kerkbijdrage (gezinsbijdrage) 1995 nog niet hebben voldaan, vragen wij beleefd dit alsnog te doen vóór het eind van dit jaar. U kunt uw kerkbijdrage voor onze parochie voldoen via: - Bank op nummer1128102292 t.n.v, Parochie H.Catharina, Albionstraat 30, 5809 AE Leunen - Giro op nummer 10 38 047 t.n.v. Parochie H.Cathtarina, Albionstraat 30, 5809 AE Leunen - in een Gesloten envelop met naam en adres deponeren in de daarvoor bestemde offerkisten achter in onze kerk of afgeven op de pastorie, Albionstraat 30. IN GESPANNEN VERWACHTING 3e Zondag van de Advent Niet alleen een kind, maar iedereen kent dië ervaring wel: op het puntje van je stoel af zitten wachten wat er gaat gebeuren of wat de;uitslag zal zijn. Heel je lichaam staat onder druk van wat je meemaakt of wat je tot stand wilt brengen. De tijd in de Ad vent, en dus ook de liturgie, brengt ons steeds dichter bjj Kerstmis, bij de menswording van Gods liefde onder ons. Dat levert vragen op, te over. Waar zie je naar uit Wat verwacht je van die liefde van God Kan die de dode, verschroeide aarde weer tot leven laten komen Kan die je doen opstaan uit je lusteloosheid en je meeslepen door Zijn bevlogenheid Óm mensen nabij te zijn Vragen, die spanning oproepen, die je weer op het puntje van je stoel zouden moeten brengen. Waarom gebeurt dat niet (Of juist wel Wat verwacht je dan van Kerstmis Wat verwacht je van Jezus, in wie God toch mens geworden is

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 4