Beste Knöllekes en KnöUinnekes Vrijdag a.s. is het weer zover. Dan gaan we om precies "elf vóór acht" met de eerste zittingsavond van start. (Zaal open vanaf 19.00 uur) Prins Jan, Vorst Thijs, de nar, de raad van elf met begeleiding van de nieuwe dansmarietjes Loes en Sandra zullen je namens de carnavalsvereniging van harte welkom heten. Na deze introductie zal de ceremonie-meester zich van zijn beste kant laten zien en zich manifesteren als een echte spraakwaterval. De optredens worden volgens Leunse traditie geopend door onze enige echte Leunse dansgroep. Verder treedt er een scala aan Leunse artiesten op w.o. de HaBeTe's, de dolle Mina's, Hey, Wey en Ik, Knöllezoad, het winnende carnaval slied en nieuwe Leunse ster. Dit alles vanaf half acht met muzikale begeleiding van de Leunse of Veulense Joekskapel. Maar de zittingen zouden niet compleet zijn zonder medewerking van enkele ras buutereedeners. En om de lachspieren te smeren staat er een leger vrijwilligers klaar in de Brink. Tot vrijdag of zaterdag, p.s. Voor deze laatste avond zijn er nog enkele kaartjes. Kerststerrcn-aktie Harmonie St. Catharina In de namiddag van Zaterdag 9 december a.s. komen wij weer bij u aan de deur in het kader van onze jaarlijkse kerststerren-aktie. Ook dit jaar zijn wij er weer in geslaagd een partij schitterende planten in te kopen. In de tijd dat toch al alles duurder wordt hebben wij besloten om ze u weer aan te bieden voor de prijs van 7,50 per stuk. U mag er natuurlijk ook 2 of meer kopen. Naast rode hebben we ook nu weer een beperkt aantal witte kerststerren in de aanbieding. Wij rekenen op U. Bij voorbaat dank, Bestuur en Leden van Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 10