Aan JEUGD KNOLLEKES van Leunen Het is weer bijna d'n elfde van de elfde dat wil zeggen dat de Carnaval weer voor de deur staat. Als je in groep 7 van de Basisschool zit en je bent jonger dan 16 jaar kun je je opgeven voor de jeugd Carnaval. Je komt altijd op de wachtlijst te staan en als er plaats in de raad van elf komt, wordt aan de hand van deze wachtlijst de raad weer compleet gemaakt. Als je dit jaar niet bij de raad kan, blijf je op deze wachtlijst staan voor het volgend jaar. Dus heb je zin om met de Carnaval lekker uitje dak te gaan geef je dan op. Voor inlichtingen of opgave bel dan: tel. 587453 Of een briefje in de bus op adres Bershof 5. Vermeld hierop: Je naam, Adres en postcode, telefoonnummer en geboorte datum. 24 en 25 nov. a.s. Zittings avonden. Voor deze gezellige avonden was bij de start van de voorverkoop, afgelopen zondag, weer veel animo. Voor beide avonden zijn nog kaartjes te koop en af te halen bij ons commissie-lid:Henk Meyers, Hooipas 8, Leunen Toch horen wfj nog steeds knollekes en knollinnnekes zeggen dat ze er nog nooit geweest zijn of al heel lang niet meer! LET OP: Wij zijn ervan overtuigd dat we dit jaar weer een fantastisch programma hebben waarover nog vele maanden nagepraat wordt. We hebben wederom onze eigen dansmarietjes voor het voetlicht, tal van Leunse artiesten, de raad van elf met de nieuwe vorst, enkele kampioen buutreedners, de joekskapel, onze enige echte ceremoniemeester en 2 nieuwe dames om al deze artiesten naar het podium te begeleiden. Kom en overtuig jezelf! De avonden beginnen om kwart vóór acht in De Brink,. Voor je buren en vrienden is ook nog plaats. TENMINSTE TE KOOP: Jongens City-Bike z.g.a.n. leeftijd 7 tot ca.ll jaar tel.: 589220

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 8