6 WEEKEND DIENSTEN HUISARTSEN Voor de patiënten van: Dr.v.Tiel, T.v.Lankveld, R.Gabeler H.Schraven J.Wittgen en B. v. Casteren- v.Gils, neemt waar: 4 nov.Dr.J.Wittgen,Langstraat 106, tel. 58 60 82 5 nov. Dr. R.Gabeler, Aalegrostraat 43, tel. 58 28 24 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer, F.Schmeetz, D.Vercauteren, A.Coenen en J. de Vocht neemt waar: 4 en 5 nov. Dr. F.Schmeetz, Aronskelk 76, tel. 58 59 00 Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middag van 5 tot 6 uur. Aan alle "wijk"verenigingen en clubs binnen Leunen. Binnen de begroting van de gemeente Venray wordt jaarlijks een bedrag vastge steld van fl. 50.000,-'-. dit bedrag, ook wel genoemd de fl. 50.000,-- pot Stads- en dorpsvernieuwing, kan gebruikt worden voor verfraaiingen binnen de dotpen. Om voor geld uit deze pot in aanmerking te komen moet de dorpsraad een projectvoorstel indienen (o.m. het dorpsplein is op deze manier verfraaid). Daarom doen wij nu een beroep op U. Weet U een project binnen Leunen dat we op zouden kunnen voeren. In ieder geval dient er het volgende bij aangetekend te worden: a. De 50.000,dient verdeeld te worden door alle kerkdorpen (m.a.v. reken jezelf niet rijk); b. Het project moet betrekking hebben op een duidelijke verfraaiing binnen het dorp zonder dat er sprake is van regulier onderhoud. Indien u ideeen of concrete voorstellen heeft, dan kimt u deze (svp voor 1 december 1995) indienen bij de secretaris van de dorpsraad (Guus Reintjes, Vullingsstraat 22 te Leunen).

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 7