Aan al onze leden. 16 Naar aanleiding van de enveloppe en mededeling van het Sint Nicolaascomite Leunen in de Ruuper van vorige week SECRETARIAATELCCNMC CURAOKTS Ml] ItLEfOOM; £0878 V- U zult gemerkt hebben dat er in onze wijk niemand van onze leden nsmens de E.W.L. bij U aan de deur is geweest om de enveloppe op te halen. De aanleiding hiervoor is dat we als bestuur van de E.W.L. ons voor alles openstellen maar ons houden aan ons beleid en de afspraak die we in de jaarver gadering met Uw goedkeuring overeen kwamen. Namelijk: een bedrag beschikbaar te stellen namens de E.W.L. aan het Sint Nicolaascomite Leunen. U hoeft als lid dus geen bijdrage te doen via deze enveloppe, p.s. Niet leden kunnen de enveloppe op de dag zelf deponeren in de daarvoor bestemde emmer in de Brink. Namens E.W.L. AKTIVITEITEN KALENDER LEUNEN 3 nov Aktiviteiten junioren/aspiranten 4 nov aktiviteiten Pupillen/welpen 4 nov excursie Brouwerij Arcen 8 nov Oliebollenaktie 11 nov Sint Maarten 12 nov Indoordorpentoemooi schaapskooi 12 nov Intocht StNicolaas 13 nov Feestavond 17 nov. Dropping 25-25 nov Camavalszittingen 26 nov Indoortoemooi leden L.V.H. 3 dec Sinterklaasmiddag 20 dec Kerstsuktjes maken voor kinderen en 18 dec Kerstavond 27 dec Jeugdkersttoemooi 6 of 13 jan Kerstboomverbranding 26 jan 96 Seniorendropping 29 jan 96 Jaarvergadering in de Herberg 9 febr Karnavalsbal volwassenen 10 febr. Karnavalsbal Jeugd 18 febr Carnaval 4 maart Kaartavond 15 maart Juniorendropping 21 maart Zwemmen Meerdal 26 maart/2 april Donateursaktie harmonie 3 april Paaseierenverven 6 april Paaseieren zoeken 19 april 50+ activiteit 21 april Foto-orientatie-wandeling korfbalclub korfbalclub W.L.C. Ponyclub E.W.L. Tennisvereniging St.Nicolaascommite L.V.B. E.W.L. Camavalsver. Tennisvereniging E.W.L. volwassenen d'n Tomp L.V.B. Tennisvereniging E.W.L. W.L.C. d'n Tomp E.W.L. E.W.L. W.L.C. E.W.L. W.L.C. E.W.L. harmonie W.L.C. E.W.L. E.W.L. W.L.C.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 17