INSCHRIJVING PEUTERS - INSCHRIJVING PEUTERS 12 Zoals u weet, kunnen de peuters van Leunen enkele ochtenden en middagen per week op de Peuterspeelzaal 't Ukkenest fijn met elkaar spelen. U kunt uw peuter hier voor opgeven op onze inschrijfochtend/avond. Deze wordt gehouden op donderdag 2 november van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 18.15 uur tot 18.45 uur op onze Peuter speelzaal in de Schakel, Kapelweg 4, Leunen. U hebt dan de gelegenheid om samen met uw kind rond te kijken op de peuter speelzaal. Tevens kunt u dan het inschrijfformulier invullen en f 10,inschrijfgeld betalen. U kunt uw kind opgeven vanaf 1,5 jaar. De eerstvolgende inschrijving is in mei van het volgend jaar. De peuters worden volgens leeftijd op de Peuterspeelzaal geplaatst. Voor de goede organisatie is het echter noodzakelijk dat we weten hoeveel peuters van onze speelzaal gebruik zullen maken. Wilt u daarom uw peuter tijdig opgeven? Mocht u donderdag 2 november verhinderd zijn, wilt u dan kontakt opnemen met Franca Weys, tel. 510715. Met vriendelijke groeten, Leidsters en bestuur Peuterspeelzaal. Beste ouders, Op woensdag 8 november a.s. houden we, zoals jaarlijks gebruikelijk is, wederom een bestuursverkiezing - ouderavond. Hebt u interesse voor een bestuursfunctie dan kunt.u (dames of heren) kontakt opnemen met Gerrit Arts, tel. 587285. Pak de telefoon gerust eens en informeer! Oudijzer-Aktie Harmonie St. Catharina op Zaterdag 4 november De Harmonie zal op Zaterdag 4 november a.s. het oudijzer ophalen in Leunen. Inwoners van Veulen en Heide kunnen deze keer, in tegenstelling lot in het voorjaar, hun goederen zelf brengen bij Nijssen Mengvoeders te Veulen. Eventuele grotere partijen of moeilijk te vervoeren stukken kunnen in overleg met Toon Claessens toch worden opgehaald. Tel. 583103. Verschillende materialen mogen niet worden ingenomen i.v.m. de milieu-regels. Dit geldt o.a. voör koelkasten, diepvriezers, olie-vaten en alle chemicaliën. In principe dus alles wat normaal in de milieu-box thuis hoort. Hebt u echter nog een oude fiets die u graag kwijt wil dan houden wij ons warm aanbevolen daarvoor. De inzameling wordt gehouden bij Nijssen Mengvoeders te Veulen van 9.00-15.00 uur Bestuur en Leden van de Harmonie zijn U zeer dankbaar als zij ook dit keer op Uw steun en medewerking mag rekenen. Bij voorbaat dank.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 13