Tennisvereniging L.V.H. De clubkampioenschappen zitten er ai weer ruia oen week op. Het is één grote happening geworden, enerzijds door het priaa spel, anderzijds door het goed gebruik kunnen maken van het nieuwe clubbnis. De weergoden waren ons dit jaar beter gezind dan vorig jaar, en we hebben dan ook het hele programma (op een vrijdag na, toen de banen blank stonden) volgens planning af kunnen werken. Het laatste weekend waarin we zelfs regelma tig een heerlijk najaarszonnetje mochten begroeten, stond geheel in het teken van de halve- en finalewedstrijden. Uit deze laatste krachtmetingen zijn dan ook de nieuwe clubkampi oenen 1995 voortgekomen. Wij willen alle mensen bedanken, die zich ingezet hebben om deze clubkampioenschappen te doen slagen. Wa denken dan aan de scheidsrechters, baanverzorgerswed strijdleidingen, bardiensten, interieur-verzorgstersbevoorra- dingsploegmensen die gezorgd hebben voor de bloemen, pot planten, hapjes, gebak, video, foto's, feestverlichting, parasols, muziekinstallatie, de koelcel enz. enz. en natuur lijk de toeschouwers voor hun ondersteuning. In het bijzonder willen we enkelen bedanken: Steenhandel Kusters (Bekers) Advokatenkantoor Strijbosch-van der Hof (Bloemen) Rabobank Zevenrode (Ballen) Heulend!jks Sport Horst (Ballen) T.C.Xsselsteijn en T.C. Rodhe voor het lenen van de scheids- recbter sstoelen Dm toemoolleiding Tijdens het racketvisselen voor senioren op de vrijdagavonden (van 19.00 uur- 23.00 uur) zal het clubhuis geopend zijn. Ook bij slecht weer is het clubhuis open. Op vrijdag 29 september zal gedurende de gehele avond de video opnames en de foto's te bezichtigen zijn in het clubhuis. Op maandag 16 oktober vindt het jaarlijkse jeugd-harfsttoer- nooi plaats in Leunen. Er wordt deelgenomen door jeugdleden uit verschillende kerkdorpen. Inschrijfgeld is f 2,50 p.p.te betalen op de toeraooidag. Opgave tot 1 oktober in de brievenbus in het clubhuis. Neam: neemt deel aan het herfsttoemooi. Ik speel het liefst samen met

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 15