8 Harmonie St. Catharina geeft jubileumboekje uit. Dankzij de sponsoring van: - Rabobank Zevenrode - Muziekcentrum Best - Holtermans Assurantiën - Steen- Tegelhandel M. Kusters is het voor de Harmonie mogelijk geworden om in kader van het 75-jarig bestaan een jubileumboekje uit te geven. Dit prachtige werk werd door Piet Smits en Jeu Steeghs samengesteld. Door de sponsoring van bovengenoemde bedrijven is hel voor ons mogelijk dit gratis huis aan huis te bezorgen in de drie kerkdorpen. En als u het nu echt niet kunt accepteren dat u er niets voor hoeft te betalen dan mag u natuurlijk een donatie doen tijdens onze receptie op Zaterdag 23 september. U komt dan toch ook, het moet iets bijzonders worden Onze tweede vlooienmarkt in '1993 was een geweldig sucses. Dit was niet gehikt zonder uw spontane reacties. Na deze tweede vlooienmarkt zijn de overgebleven bruikbare vlooien naar Polen gebracht door fam. Sanders uit Horst. Op zaterdag 7 oktober a.s. om i 1.00 uur gaan wij weer op pad om de "VLOOI EN" bij U op te halen. Dus uw kans om zolder en/of garnge weer eens goed op te ruimen. Wij nemen graag al uw "vlooien" mee, echter met uitzondering van grote meubelstukken (kasten, bankstellen, bedden e.d.) Ook dit jaar proberen wij de overgebleven bruikbare "vlooien" weer naar een hulpbehoevend land te sturen. Helaas worden door fam. Sanders geen spullen meer naar Polen gebracht. Daarom zijn wij zoekend naar een adres voor onze spullen. Kent u iemand of een instantie die ons hierbij kan helpen. Laat het ons dan a.u.b. even weten. tel. 587453 Wij hopen dat het dit jaar weer een geweldige, gezellige en te gekken vlooien markt mag worden. AAN ALLE INWONERS VAN LEUNEN Op Zondag 8 oktober is het weer zover. Onze derde grote VLOOIENMARKT Tot dan! Bestuur D'n Tomp. (irü. tel. 58453)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 9