F, die gttibensammler m Het Pro9ramma voor de eerstvolgende öhllchen twee weken ziet er als volgt uit: Leunen september om 20.30 uur: repetitie In verband met het 75-jarig jubileum van onze harmonie zijn de volgende optredens in de feesttent aan de Steegsepeelweg gepland: - 24 september van 11.15-13.00 uur: frühschoppen - 30 september van 19.00-20.30 uur: voorprogramma van de Tsjechische blaaskapel Moravanka. Concertreis brengt "Harmonie" m Harmonie En inderdaad het busje kwam zo Enigszins wat verlaat konden we dan toch vertrekken, afgelopen Zaterdag op onze con certreis naar Trier en Luxemburg. "Der bus hat panne gehabt", dit excuus was aanlei ding om de stadswandeling in Trier in te korten van 2 naar 1 uur en zo waren we weer precies op schema. Helaas liet het weer ons die middag in de steek en moesten we voor het geven van het concert in Trier uitwijken naar een Aula. Maar ook dal mocht de pret niet drukken. Met een kapel uit Duitsland en een uit Engeland creccrden we een prima sfeertje, door elkaar bijzonder toe te juichen, hartstikke mooi. Na het prima diner in der Domstein verkaste we naar de Jeugdherberg Echtemach, nou dat heeft de beheerder geweten. We hebben ons gedragen als jeugd, maar wat maakt het uit het ging er toch om dat wij plezier hadden, kei gezellig toch Zondagmorgen om 7.15 uur opstaan was toen niet voor iedereen even gemakkelijk, maar in de Jeugdherberg was het nu eenmaal regel dal er om 8 00 uur ontbijt gebruikt wordt en uitslapen moetje trouwens thuis maar doen. Luxemburg werd als laatste aangedaan. Een schitterende stad om te wandelen cn te bezichtigen Maar ook voor een donkerbruin café en ccn zonnig terras. Het concert dat we aan het slot van onze reis daar gaven bracht menigmaal de handen van de vele toe gestroomde toeschouwers op mekaar..„ook hier konden we terugzien op een gezellig sfeertje Tot slot nog even een biertje voor het vertrek naar Leunen, maar helaas willen de obers daar niet luisteren als je even met je vingers knipttja wie deed dat ook al weer.....? Al met al is deze reis een schitterende aanloop naar de aanstaande muziekfeesten met de viering van het 75-jarig jubileum. Zo'n reis is prima voor het kweken van een goede teamgeest. Iedereen bedankt voor de spontaniteit en gezelligheid.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 13