Stichting Jong Lemen leeft" ft: s Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide 1920 - 1995 Programma-Aktiviteiten: Vrijdag: 8 september: Bij gelegenheid van het 25 jarig Huweiijk van Jeu en Nelly Steeghs brengen wij een serenade om 20.00 uur bij café Marlens. Bijeenkomst om 19.45 u. bij de Brink. Zaterdag 9 en Zondag 10 sent.: Konsertreis naar Trier en Luxemburg. 22.23.24.29 en 30 sent.: Muziekfeesten Zondag 1 oktober: Federatief Toumooi te Leunen. Zondag 22 oktober: Drumband op Concours te Goirle. Rabobank Zevenrode Hoofdsponsor i Het is weer gelukt! Ook dit jaar was de fuif weer hartstikke gezellig en gruwelijk druk. We hebben dan ook al heel wat enthousiaste reacties gekre gen. Bijna 2080 mensen (inclusief organisatie) bezochten de fuif dit jaar. Natuurlijk was dit alles nooit mogelijk geweest zonder de hulp van héél véél mensen. We willen dan ook graag alle deelnemers, vrijwilligers, bezoekers en andere mensen die iets met de fuif te maken hebben gehad bedanken voor hun bijdrage. Verder hopen we iedereen volgend jaar weer terug te zien, dan gaan we dan aan de slag om "Fiëste Wie De Biëste Part VII" net zo gezellig, of misschien nog gezelliger, te maken dan de fu'rf van dit jaar. P.S. Voor de deelnemers van de fuif zal in de Ruuper nog aangekondigd worden wanneer de foto's bekeken en besteld kunnen worden. Ook zal de nafurf van te voren via de Ruuper bekend gemaakt worden. Hou het dus een beetje in de gaten! 1995 71 jaar

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 9