TENNISVERENIGING L.V.H JEDGP De tennislessen die een aantal jeugdleden nog krijgen op 5 en 12 septenber van Ed en de afsluiting die gepland was op 16 septenber zijn i.v.n. de clufakampioenschappen verplaatst naar 19, 26 en 30 septenber (van 9 tot 11 uur). Het clubgebouw nadert zijn voltooiing! Met de start van de clubkanpioenschappen kunnen we gebruik naken van onze nieuwe ruinte. Een knap staaltje planning, vakmanschap en van de goede hulp! De verlichting op de banen is weer in gebruik. In het halletje hangt het verlichtingsautonaat. Toegang tot de hal kan net de dezelfde sleutel als van de tennisbaan. Vergeet niet af te sluiten!11!! Bij het clubgebouw hangt een lijst net spullen die. we nog kunnen gebruiken. Het varieert van lanpje tot stofzuiger. Heb je iets over, laat het even weten. ^eNIGING Vrijdag 1 septenber on 19.00 uur starten de jaarlijkse clubkampioenschappen- Dit jaar hebben zich weer neer leden opgegeven dan vorig jaar-Voor de organisatie een hele klus on aan alle wensen te voldoen, naar het is weer gelukt. De schema's hangen in het clubgebouw. Het zal duidelijk zijn dat de 3 banen vanaf 1 septenber tot en net zondag 17 septenber gereserveert zijn voor dit evenement.Er wordt door de week gespeeld van 16.00 - 23.00 uur en in het weekend van 9.00 - 23.00 uur. De punten telling is zoals de pyr amide wordt gespeeld,enwel; Winst net 2 of neer games verschil 4 punten. Winst net 1 game verschil 3 punten. Gelijk spel 2 punten. Verlies net 1 game verschil 1 punt. Verlies net 2 of neer games verschil .0 punten. UITWISSELING YSSBtSTEIJH (Senioren) De geplande uitwisseling met Ysselsteijn is op zondag 1 oktober in Ysselsteijn. Afhankelijk van aantal inschrijvingen zullen er dubbel-,mix en enkelpartijen op sterkte ingedeeld worden. Het toernooi zal van 9.00 uur tot en net +/- 19.00 uur gespeeld worden. Opgave tot met zondag 10 september. Inschrijfstrook in brievenbus deponeren in clubgebouw. UITWISSELING-TOERNOOI YSSELSTEIJN senioren Zondag 1 oktober te Ysselsteijn. Naam: Opgave t/m 10 september.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 10