Stichting "Jong Leunen Leeft" Leunse Fuif STEEG - NEEJS y Sow.. De meeste vacanties zijn weer voorbij. Het dagelijkse leventje begint er al weer aan te komen. Dat houdt ook in dat D f1 de voetbalcompetities langzaamaan hun aanvang gaan nemen. r.LJjL^ülGCg Zoals het inmiddels bekend zal zijn gaat het veldvoetbalteam van FC de Steeg het komen seizoen voetballen als team van SV Leunen. Houd wat dat betreft de uitslagen maar bij van Leunen 8, want dat is het Steeg- team bij Leunen. Dat begint volgende week zondag met een oefenwedstrijd tegen Oostrum 6 maar voordat zover is hebben we nog eerst ons gezellige toernooi. Dat toernooi gaat plaats vinden op zaterdag 26 augustus op het sportpark in Leunen. Vanaf 10.00 uur 's morgens worden er wedstrijden gevoetbald met o.a. een aantal Leunse en Heidse teams. Veel bekenden dus, alweer een reden om- eens te komen kijken op die dag. Ja onze samenwerking met SV Leunen verloopt prima. Volgende week volgen nog de laatste nieuwtjes daarover en daarna is het DER A. Eindelijk is het dan zover, a.s. vrijdag 18 augustus gaat het gebeuren: "Jfiëste "Vie. De. ïnëste" Patt P/1 ledereen is uitgenodigd. Op deze avond zaj de fantastische feestband DE ZINGENDE FRESIA'S optreden. Bovendien is er GRATIS DRANK en dat voor een minimale bijdrage van slechts 10 gulden. Dus op naar de feesttent aan de Oosterbosweg voor dit oergezelli ge feest. Voor degenen die zich hebben opgegeven voor de fuif. woensdagavond komt de tent, deze zal dan opgebouwd worden. De rest gebeurd donderdag en vrijdag. Dan kan er de hele dag gewerkt worden. Dus als je tijd hebt kom dan zeker mee opbouwen. Zaterdag na de fuif zal alles weer afgebroken worden. We hopen dat er zoveel mogelijk mensen zijn, dan is het sriel klaar!!!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 10