L V 3 FIETSTOCHT. Op donderdag 29 juni is onze jaarlijkse fietsdag, x Ook deze keer weer een fotopuzzeltocht met pick-nick. Fietsen is toch gezellig en een gezonde lichaamsbeweging, en tevens kunt u nog genieten van de mooie agrarische natuur. Brood, drinken en eventueel fruit zelf meenemen voor de pick-nick. Op geregelde tijden wordt er gerust, neem daarom badlaken of plaid mee om tijdens de rustpauze te gaan zitten. We vertrekken 's morgens om 9.30 uur aan het gemeenschapshuis de Brink, thuiskomst ca. 17.30-18.00 uur. Het beloofd zeer zeker weer een gezellige dag te worden. Bij twijfelachtig weer kunt u bellen over het wwel of niet doorgaan van de fietstocht bij bertha Geurts tel. 82141 of Truus Comelissen tel. 88850. Maar laat ons hopen net als andere jaren op stralend fietsweer op 29 juni a.s. Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide 1920 - 1995 Programma-Aktiviteiten: Vriidag 30 mtu: Grandiose Slot-barbeque. Deze avond wordt gehouden inde Loods van Joos van Ooi, aan de Blankenberg 1, Leunen. Aanvang 20.00 uur- Prettige vakantie. Dinsdag 15 augustus: le repetitie Harmonie na de vakantie Woensdag 16 augustus: le repetitie Drumband na de vakantie Mark Hermans slaagt voor tambóurmaitre-kursus Drumband-lid Mark Hermans is Onlangs in Weert geslaagd voor de tambóurmaitre- kursus. Hij behaalde aldaar 80 van de 100 te behalen punten. Een prima resultaat. Mark van harte proficiat. Drumband ging op Peeltournooi Afgelopen zaterdag ging de Drumband ónder leiding van instrukteur Jan Voesten op Peeltournooi te Koningslust. Zij behaalden daar de beoordeling: "ruim voldoende" Jongens proficiat met dit resultaat.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 9