3 Aan alle inwoners van Leunen. Hierbij nodigen wij U vat voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergade ring, welke gehouden wordt op dinsdag 4 juli 1995 om 20.30 uur in gemeen schapshuis De Brink (grote vergaderzaal), bij deze dorpsraadvergadering zal het college van Burgemeester en Wethouders van Venray aanwezig zijn. Dus voor U een uitgelezen mogelijkheid om vragen te stellen, knelpunten te melden of gewoon eens kennis te maken met de politieke bestuurders van Venray. Indien U kunt, kom dan. Zeker de verenigingsbesturen, maar ook de burger, wil de politiek weten wat er leeft in Leunen, dan is Uw komst daarbij zeker noodzaak. De agenda voor deze vergadering, die dus om 20.30 uur begint luidt: 1. Opening. 2. Discussiepunten met het college van B&W. In ieder geval komen de volgende onderwerpen aan de orden: a. Reconstructie Albionstraat; b. voormalige Boerenbond-Lokatie c. Bestemmingsplan Leunen; d. Uitgaanscentrum De Steeg (vervolgprocedure) /Bejaardenwoningen e. Bouwmaterialen Hendriks de plannen van taxibedrijf J.de leeuw); f. Gebouw de Schakel; g. Het (dis)functioneren van het politieapparaat; h. De verhoging van de huurprijzen van de volkstuintjes; i. Wegdek en lichtpunten in de Verkleystraat. 3. Rondvraag 4. Sluiting. Over de bovengenoemde punten zal in ieder geval de gemeente aan de tand gevoeld worden en wordt er een duidelijk standpunt van hun verwacht. Verder kan iedereen tijdens de rongvraag punten aan de orde stellen die nog niet besproken zijn. Indien U Leunen een warm hart toe draagt en vindt dat er dingen beter kunnen, kom dan. Met vriendelijke groet, Secretaris Guus Reintjes. TE KOOP: VOLVO 340 DL '84 APk tot april '96 min.prijs f 1.750, JJ.Elbers, Meester de Haanstraat 27, Leunen, tel. 85732. Na 19.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 4