Het programma. Het programma voor die dag ziet er ongeveer zo uit: 11 14.00 uur Aanvang poulewedstrijden. Deze zullen de hele middag in beslag nemen. Hierna zal er een korte pauze worden ingelast voor de mensen die even naar huis willen, 's Avonds vinden de finales plaats, ook zal er een prominentenrit gehouden worden. En natuurlijk De Caribische Party!!! met bijpassende muziek en Limbo-dans wedstrijden. Inschrijven Je kunt je inschrijven, per team (2 rijders, 1 coach) bij De Steeg, de Herberg en via het inschrijfformulier onderaan dit blad, wat je kunt inleveren bij Niels van Lierop, Loenerveld 10 in Leunen. Het inschrijfgeld is f 50,-- per team. (Ieder team kan eventueel zelf een sponsor zoeken). Let wel, er is plaats voor 20 teams en vol is vol! Voor meer informatie kunnen jullie terecht bij Niels van Lierop, tel.: 80586 Deelnemers 1 2 coach: Adres contactpersoon. Telefoon Naam sponsor/team EIN OP HET PLEIN MET NOEET TUUS. anneer het weer dit toelaat, zal onze laatste repetitie oor de zomervakantie, plaatsvinden op de Urbanusweg(plein) eze "repetitie" staat gepland op 4 juli van 0.00 - 22.00 uur. iteraard is dit vrij toegangelijk voor iedereen. .v.p. wel visstoeltje meenemen Is vertrekpunt naar onze optredens, verzamelen wij ons ltijd op dit plein, en wel bij Henk in de huiskamer, nze verbazing was dan ook groot toen we hoorden dat Henk speciaal hiervoor" een carport heeft laten bouwen, voorzien an alle comfort zoals; licht en frisse lucht, bent van harte welkom op deze geinavond .s. in verband met verwachte TV opnames graag n gepaste kleding verschijnen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 12