3. Desondanks is Hij trouw gebleven aan Zyn roeping, consequent tot in de dood. Juist daardoor heeft Hij de dood overwonnen. Ook voor onsdie door het doopsel met Hem verbonden zijn Dat heeft wel consequenties voor ons. Wanneer we gerechtigheid doen, anderen helpen, het opnemen voor mis- deelden en mislukkelingen, kan lijden en tegenwerking ons deel zijn. Wanneer we echter volhouden, zullen we het goede ontmoeten in God, die ons door de dood heen verheft tot het leven zonder einde, bij Zijn Zoon. Wanneer wij in ons leven het goede blijven nastreven en doen, bljjft God onze bondgenoot in ons verlangen naar een betere wereld, ook al zullen we daarbij echt wel eens een paar rake klappen krijgen van mensen, die ons tegenwerken.of onze goede bedoelingen niet willen zien en accepteren. Maar wie overtuigd is van het goede, die zal vol houden ondanks alles ten einde toe. WEEKEND DIENSTEN HUISARTSEN Voorde patiënten van: Dr.v.Tiel, T.v.Lankveld, R.Gabeler H.Schraven en J.Wittgen neemt waar: 24 en 25 juni Dr. T.Lankveld,Langstraat 106, tel. 83558 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer, F.Schmeetz, D.Vercauteren, A.Coenen en J. de Vocht neemt waar: 24 en 25 juni DrD.Vercauteren, Merseloseweg 75, tel. 8220Ó Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middag van 5 tot 6 uur. Maandag 26 juni is er in de Brink om 20.00 urn- weer KIENEN voor de kas van het Dameskoor. Iedereen is van harte welkom.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 4