4 KATH. BOND VAN OUDEREN LEUNEN Met ons jaarlijkse uitstapje op dinsdag 6 juni is de bijeenkomst om 08.00 uur bij het gemeenschapshuis "De Brink". Zorg dat u allen op tijd aanwezig bent. Aan alle inwoners van Leunen. De laatste tijd zijn er toch een aantal interessante zaken die spelen. Deze willen wij U zeer zeker niet onthouden. 1. Bezoek College van B W. Op 4 juli a.s. brengt het voltallige College van B W een bezoek aan ons Leunen. Dichter kan de dorpsraad de venrayse verant woorde. lijken niet bij de burger brengen. Zaken die in ieder geval aan de orde komen zijn: De Schakel, Uitgaanscentrum De Steeg, Bestemmingsplan Leunen en toekomstige bouwmogelijkheden, huurprijzen volkstuintjes en het functioneren van het politieapparaat. De grote zaal is reeds besproken in het gemeenshapshuisEen ieder die nog andere onderwerpen bespreekbaar wil maken, krijgt daar via de rond vraag ruimschoots de gelegenheid toe. Zorg dat U er bent. 2.Verkeersmaatregelen n.a.v. reconstructie Albionstraat 19 mei Jl. heeft de dorpsraad een gepeperde brief richting college van B W gestuurd waarin we het Venray's college meedeelden, dat we niet gecharmeerd zijn van de huidige omleidingen (nog maar zacht uitgedrukt) en dat het gevoerde overleg ook te wensen overlaat. 3. Kermis Leunen 10 t/m 13 juni is er weer kermis in Leunen (volgende week in ieder geval het overzicht met de attracties en de prijzen) De volgende dorpsraadvergadering staat in ieder geval gepland op maandag 19 juni a.s. om 20.00 uur. Ook hiervan komt nog een aparte mededeling in de Ruuper. Met vriendelijke groet, Guus Reintjes Secretaris Dorpsraad. GRATIS AF TE HALEN: 4 prachtige babypoesjes en een heel lieve moederpoes. De poesjes mogen vanaf ca. 20 juni alleen verder door het leven gaan. Broegj, Weth.Reintjesstraat 3, tel. 86941

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 5