Programma-Aktiviteiten: Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide 1920 - 1995 9 1995 cfijg y jaar Dinsdag 6 iuni: Afscheidsrepetitie Eric Swiggers. In verband met het verlaten van onze Harmonie zal Eric Swiggers deze avond zijn laatste repetitie verzorgen en zijn stokje overdragen aan de nieuwe dirigent Eric Roefs. Voor belangstellenden bestaat de mogelijkheid afscheid te nemen van Eric Swiggers en kennis te maken met Eric Roefs. Zondag 11 iuni: Afhalen wandelvierdaagse te Venray. Tijdstip volgt op de repetitie. Zaterdag 24 iuni: Drumband op Peeltoumooi te Koningslust. Vrijdag 30 iuni: Grandiose Slot-barbeque. Denk aan het inleveren van de formulieren. Mgr. Ronckentournooi Ellen Gal en Anja van Leuken namen zondag 14 mei jl. deel aan de 3e voorronde van het Mgr. Ronckentournooi te Melick. Ellen behaalde op dwarsfluit 100 punten en Anja behaalde op alt-sax 100,5 punten. Een prima prestatie. Van harte proficiat. L STRATEN TOERNOOI LEUNEN - VEULEN - HEIDE. Op pinksterzondag 4 juni vindt alweer het 13e stratentoemooi Leunen- Veulen - Heide plaats op het sportpark het "Klaverblad" te Leunen. Op deze dag wordt er door 16 straten/buurten sportief gestreden om de bokaal, geschonken door de LLTB, of om de sportieviteitsbeker. Hopelijk kunnen veel sporters en bezoekers weer genieten van de sporten, voetbal, volleybal en touwtrekken. Ook voor de jeugd zullen er weer verschillende aktiviteiten plaatsvinden op deze dag. 's Avonds wordt de dag weer afgesloten met de "Ballenavond" waar gezellig kan worden nagepraat over deze dag, of gedanst op de muziek van orkest "INTRO". Het programma van deze dag zal de komende weken in dit blad nog vermeld worden. Tot ziens op le pinksterdag op het "Klaverblad". rmisuag l mm: naarste repenue Harmonie voor de vakantie. Woensdag 28 juni: Laatste repetitie Drumband voor de vakantie. Rabobank Zevenrode Hoofdsponsor

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 10