/Sn PYRAMIDE-TENNIS. NIG1N G 10 ^Ni De eerste maand met het pyramide-tennis zit erop. De uitslagen zijn verwerkt en de nieuwe indeling hangt alweer in het clubhuisje met de formulieren om de nieuwe uitslagen te noteren. Het indelen in poules is zoals nu blijkt toch uitdagender en aantrekkelijker om te spelen. Er valt nu al op te merken dat het spelen van de wedstrijden toch meeral op het einde van de maand plaatsvinden. OPMERKING speel deze wedstrijden zo vioeg mogelijk in de maand. Op het mededelingenbord is ook het reglement te lezen, hier worden de regels beschreven hoe te handelen. Het spreekt voor zich dat eenieder die nog niet is in gedeeld hiervoor als nog kan opgeven zodat hij/zij met de volgende ronden in JUNI in gedeeld wordt. Opgave bij Geert Litjens. Op zaterdag 20 mei vanaf 13.00 uur tot 19.00 uur is het onderling toernooi. Het onderling toernooi is een sportdag die voetbal-,korfbal en tennisclub op dezelfde dag organiseren. De kantine is hierin het middelpunt waar alle drie verenigingen het wed strijdsecretariaat bemannen. Daar we op dezelfde dag ook dorpencompetitie hebben zal er tot maximaal 19.00 uur gespeeld worden. Alle senioren kunnen hiervoor inschrijven, ook beginners. Er zullen afhankelijk van deelname enkel,dubbel en mix wed strijden worden gespeeld. Er is ook een prijsuitreiking die om 21.15 uur zal plaats vinden gezamelijk met de voetbal- en korfbalclub. Inschrijfstrook in de brievenbus in clubhuisje deponeren. Opgave voor 13 mei 1995. Indeling van toernooi met tijdstippen van spelen hangt uiterlijk donderdag 18 mei in clubhuisje. Naam:neemt deel aan het Onderling-toemooi op zaterdag 20 mei 1995. Opgave voor 13 mei 1995.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 11