10 Op vrijdag 7 april vieren onze ouders en grootouders TONVANDTJCK en MARIE BOUTEN hun 50-iarig huwelijksfeest Op die dag 2 in de parochiekerk van St. Catharina te Leunen. zal uit dankbaarheid om 14.00 uur een H.Mis worden opgedragen Wy nodigen u in zaal Martens, Albionstraat 32 te Leunen. uit voor de receptie van 18.30 tot 20.00 uur 1995, Verkleystraat 1, 5809 BE Leunen. Hun kinderen en kleinkinderen. STEEG - NEEJS Sow...., De beker komt al langzaam in zicht na ons potje zaterdag. Wat daarbij wel gezegd moet worden is dat de twee wedstrijden die we nog voor de boeg FC ütC62hebben neit bePaald de minste zijn. De tegenstander cMÉvoFiBM-vtMNiciNcO van afgelopen week maakte het ons wel erg gemakkelijk vandaar misschien die (te) optimistische stemming. We speelden te gen de Zwarte Duivels en die begonnen met 9 spelers en later wer den dat er 10 maar daar bleef het bijMakkie zou je zeggen maar dat viel even tegen, tenminste het scoren. Het vledoverwicht was groot genoeg maar pas na een half uur niel het eerste doelpunt. Tot de rust bleef het daarbij waarna het iets gemakkelijker ging. Het volle doelgebied wat de eerste helft nogal wat problemen op leverde werd beter omspeeld en van achter uit werd goed ingescho ven. De doelpunten die toen nog vielen daar werd een netjes fami lieonderonsje van gemaakt. Beide broertjes scoorden twee maal en bepaalden daarmee de eindstand. Uiteindelijk dus toch een vrij ge makkelijke overwinning waarbij onze goalgetters van de vorige week er niet eentje inprikten. Uitslag: 5-0 Gescoord: Twan Martens, Wilbert Vullings 2x, Martien Vullings 2x. Programma zie opstelling.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 11