K.B.O. AFDELING LEUNEN. 6 De algemene voorjaarsvergadering zal gehouden worden op maandag 27 maart a.s. om 14.oo uur in zaal Martens De agenda is als volgt. 1-Opening 2-Notulen najaarsvergadering. 3-Mededelingen 4-jaarverslag 5-Financieel verslag. 6-Verslag commissie van comtabiliteit en benoeming leden. 7-BestuursverkiezingAftredend L.Jenniskensniet herkiesbaar enPGeurtsen G.Manders welke wel herkiesbaar zijn. Candidaten kunnen ingediend worden voor de aanvang der vergadering 8-Rondvraag 9 Dhr.Goossens candidaat-notaris bij het A&A in Roermond zal een inleiding over erfrechtschenkingen e.a.de nalatenschap betreffende. 10-Sluiting Mede gezien het onderwerp, verwachten wij een goede opkomst. Bewaar deze uitnodiging. Qudijzer-aktie Harmonie St. Catharina: Op Zaterdag 1 april (dit is géén 1 april-mop) zal de Harmonie het Oudijzer ophalen in Veulen en Heide. Inwoners van Leunen kunnen dan zelf brengen bij Nijssen in Veulen. In het najaar zal dit omgekeerd gebeuren, dan zal nl. in Leunen worden opgehaald en kunnen de mensen uit Veulen en Heide zelf aanleveren. Eventuele grotere partijen of moeilijk te vervoeren stukken kunnen in overleg met Toon Claessens toch worden opgehaald. Tel. 83103. Verschillende materialen mogen niet worden ingenomen i.v.m. de milieu-regels. Dit geldt o.a. voor koelkasten, diepvriezers, olie-vaten en alle chemicaliën. In principe dus alles wat normaal in de milieu-box thuis hoort. De inzameling wordt gehouden bij Nijssen Mengvoeders te Veulen van 10.00-15.00 u. Bestuur en Leden zijn U zeer erkentelijk als zij ook dit keer op Uw steun en medewerking mag rekenen. Bij voorbaat dank. ONDERLINGE PAARDENVERZEKERING De vooijaarsschatting is dit jaar voor Leunen en Veulen op Woensdag 22 maart.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 7