Bij Sport en Fitnesscentrum vieren? Ja dat kan Kinderfeestjes en teamfeestjes 12 Beste DIKA gangers, We hebben voldoende opgaven ora de bus te laten vertrekken richting MARKELO .towarvexd xo We vertrekken zaterdag om 21.00 uur -Mn* .«.«i.p9.;ws bij de Herberg en zijn om 04.00 uur weer terug in Leunen, Zorg dat je op tijd komt want weg is wég. Als er nog mensen zijn die mee willen dan kan dat nog, bel mij even opJohn v/d Aker 86096) VENRAY - Is uw kind binnenkort jarig en u wilt eens wat anders dan een feestje.... thuis?? Dit is mogelijk want sinds kort heeft Sport en Fitnesscentrum Peter Stiphout zijn activiteiten uitgebreid naar 16 activiteiten en wel met iets unieks voor Nederland namelijk: kinderfeesten teamfeést vanaf 7 t/m 12 jaar. De reacties zijn gewéldig. De kinderen zijn enorm enthousiast. Gezellig met je vriendjes en vriendinnetjes sportief be zig in het fitnesscentrum, zoals kinder aerobic met spelletjes verantwoorde oe feningen metfitnesstoesteilen (dit wordt aangepast naar leeftijd). Na de training hebben we dorst en krijgt elk kind een consumptie. En als afsluiting krijgt elk kind een leu ke oorkonde mee naar huis voor het deelnemen aan het fitnessfeestje. Dit zelfde feest kan uiteraard ook worden georganiseerd voor jouw klas met do cent, vereniging met leidster of spoit- team met trainer. De medewerkers van het Fitnesscen trum zorgen voor een onvergetelijke dag. Wil je meer informatie over een kinder feest of andere activiteiten bel dan 04780-86110 of kom langs bij: Sport en Fitnesscentrum Peter Stiphout, Dè Goü- den Leeuw 6 Venray. SB09 BK tKJXEK o KI*. BÉ. 306*274 J

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 13