Tafelvoetbal toernooi O Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide 1920 - 75 jaar - Ï995 1995 n7-?. tyyj jaar In 1995 viert Harmonie St Catharina Leunen-Veulen-Heide haar 75-}arig bestaan. Bij gelegenheid van dit jubileum hebben wij een jubileum-kalender gemaakt. Dit is mede mogelijk gemaakt door de sponsoring van diverse ondernemers uit Leunen, Veulen en Heide, waarvoor wij hen via deze weg nog eens extra dank zeggen. De jubileum-kalender zal binnen de drie doipen huis aan huis gratis worden uitge geven. Dit zal gebeuren tijdens onze inmiddels traditionele Kerststerrenaktic, die dit jaar zal worden gehouden in de namiddag van zaterdag 10 december a.s.. Natuurlijk krijgt deze jubileum-kalender een mooi plekje bij u in huis en mogen wij rekenen op uw steim voor de kerststerrènaktie. Tijdens de Muziekfeesten op 22,23 en 24 september 1995, zal aan dit jubileum speciale aandacht worden geschonken. Te zijner tijd hoort of ziet u daar nog meer van. Alvast hartstikke bedankt voor uw steun. Rabobank Zevenrode hoofdsponsor Bestuur en Leden van Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide Op vrijdag 16 Decemder houdt ZW leunen zijn jaarlijkse tafelvoetbaltoernooi. Evenals andere jaren zullen er weer diverse prijzen zijn .te verdienen. Inschrijiving is mogelijk in cafe - bar 'De Herberg' Door betaling van 15, per team. Geef je daarom zosnel mogelijk op want VOL VOL. (maximale deelname is 32 teams) Aanvang 20.00 uur. Hopelijk tot ziens op VRIJDAG 16 December. NB. als je pas later kunt geef dit even door zodat wij er rekening mee kunnen houden. Zw Leunen. rt*RtN Ai

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 10