n't fé,yMleke leunen Beste jeugd 'CARNAVALS vïerders Het is weer bijna de elfde van de elfde en dan wordt tiet nieuwe..CARNAVALS seizoen geopend. Binnenkort heeft de jeugd CARNAVAL een bijeenkomst ora de nieuwe jeugd PRINS te kiezen. Hëtr je zin om bij de .raad van elf te komen geef je dan op en mis schien hoor je dit jaar al bij de raad van elf. Verder zijn we op zoek naar een dansmarietje van de leeftijd - 13 j Opgeven kun je tot 20 november bij Paul v.d.Berg, Bershof 5, tel. 87453 Knollekes en Knollinnekes Tijdens onze algemene., ledenvergadering zijn twee bestuurdleden aftredend, te weten: Lam Classens en Gerrit Keijsers, beiden stellen zich herkiesbaar. Statutair zijn wij verplicht tegen kandidaten te vragen, wat wij bij de2e dan ook doen. Bent u ge- iateresseerd, geef u dan op voor 11 nov. a.s. bij onze voorzit ter L. .Classens, Loenerveld 6. Leunen. igfggl Söww. .Schreef ik vorige week over een zeer sportieve programma staan en dan weet je voorop dat het er stevig aan toegaat en we elkaar geen duimbreed toegeven. Laat er nou net voor deze wedstrijd geen scheidsrechter aanwezig zijn en laat zijn vervanger nou net geen fluitist zijn. Ondanks dit gegeven vooraf riepen zijn beslissingen in samenspel met het karakter van de wedstrijd echter zoveel irritaties op dat het een wedstrijd werd om snel te ver geten in plaats van een lekker felle en stevige voetbalwedstrijd. Uitslag 1-1 Gescoord: Remco Rossen. Het aankomende weekend gaan we daar dus volop aan werken want laten we net nu weer een gelegenheid gevonden hebben om er met mekaar een gezellige boel van te maken. De gelegenheid die we gevonden hebben is het 7i jarig bestaan van onze club, de bestemming waar het gaat gebeuren is Winterberg zonder sneeuw maar met heel veel te doen en als we ook nog een doel willen hebben dan is dat volgens mij gewoon de handen in elkaar slaan en weten dat we "mit zien alle" zijn. CAflNAVALSVEBENlGING CAFÉVOETBAl-VERENIGING1

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 19